آتاری دستی

  • ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

شکایت یک شرکت حقوقی آمریکا از PS5 به خاطر مشکل در DualSense

شکایت یک شرکت حقوقی آمریکا از PS5 به خاطر مشکل در DualSense

یک شرکت حقوقی در ایالات متحده در رابطه با گزارش های مربوط به مشکل در PS5 DualSense یک شکایت قضایی علیه سونی تشکیل داده است.
این مشکلات به جوی استیک کنترلر های PS5 DualSense مربوط می شود که زمانی که هیچ حرکتی با کنترلر انجام ندهید به صورت ناخودآگاه و مداوم کارکتر شما به یک سمت می چرخد.

گزارشات مربوط به مشکل در جوی استیک کنترلر PS5 DualSense از هفته گذشته در اینترنت پخش شد و دو شرکت Chimicles Schwartz Kriner و Donaldson-Smith LLP شروع به درخواست اطلاعات از بازیکنانی کردند که از این مشکل رنج می برند.
ظاهراً این دو شرکت به اندازه کافی جزئیات به دست آورده اند زیرا دادخواست آنها به طور رسمی روز جمعه ارسال شد.
همچنین دو وبسایت PC Gamer و Gamesradar در طی گزارشاتی تایید کرده اند که جوی استیک کنترلر PS5 DualSense معیوب هستند, که به گفته وکلای دادگستری به طور قابل توجهی در روند بازی تداخل ایجاد می کند و بنابراین عملکرد کنترلر DualSense را با مشکلات جدی رو به رو خواهد کرد.
این دادخواست همچنین ادعا می کند که سونی از طریق آزمایش پیش از انتشار خود از نقص کنترلر خود از ابتدا تاکنون آگاه بوده است.

در نتیجه مشکلات کنترلر PS5 DualSense, تیم حقوقی با این ادعا شاکیان خود را از خرید کنسول با قیمت کامل منصرف می کند، در دادخواست عنوان شده است که شاکیان به دنبال جبران خسارت وارده ، تسویه حساب و جبران برخی مشکلات است.
سونی در پاسخ به این دادخواست هنوز اظهار نظری رسمی ارائه نکرده است.

ویدیو هایی از مشکل PS5 DualSense که بازیکنان در سراسر اینترنت منتشر کرده اند را می توانید در قسمت پایین مشاهده کنید.

 

→ خواندن مطلب قبلی

دانلود بازی Knighthood 1.6.0

خواندن مطلب بعدی ←

نام Rainbow Six Quarantine به Rainbow Six Parasite تغییر پیدا نکرده است

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام