آتاری دستی

  • ۱۲ خرداد ۱۴۰۲

طبق بیانیه ای جدید Apple ادعای Epic را رد می کند

طبق بیانیه ای جدید Apple ادعای Epic را رد می کند

امروز Apple به صورت رسمی یک بیانیه متقابل علیه ادعای Epic صادر کرد در این بیانیه Apple شرکت Epic را به عنوان یک شرکت حریص توصیف می کند که بیش از میلیون ها دلار که از Fortnite سود کرده است.

این بیانیه بدین شرح است:
اگرچه Epic خود را به عنوان یک شرکت رابین هود مدرن به تصویر می کشد, (کنایه به نقض قانون Epic دور زدن iOS و Google play و ایجاد سیستم پرداخت جداگانه در بازی برای کمتر شدن قیمت V-bucks)
اما
در واقع این یک شرکت چند میلیارد دلاری است که به سادگی می خواهد بابت ارزش فوق العاده ای که از App Store به دست می آورد هزینه ای پرداخت نکند.

حرف Apple این است که آنها Epic را از ابتدا پرورش داده و حمایت کرده اند اما آنها مشکلاتی برای معاملات ایجاد کرده اند که این کار خیانت در اعتماد و نقض آشکار قرارداد است و آنها به دنبال جبران خسارات وارده هستند.

اپل و Epic هر دو موضوعات کاملا معتبری را مطرح می کنند, انتخاب طرف در اینجا بیشتر یک تصمیم از روی تعصب است تا یک تصمیم مبتنی بر واقعیت ها و منطق.
ادعای اپل از نظر فنی درست است Epic یک شرکت تشنه پول است و یک قهرمان مردمی مبارز یا رابین هود نیست و در طرف دیگر ادعای Epic درست است زیرا مدت هاست که Apple به دلیل برخورداری از فناوری انحصاری و انحصارطلبانه مورد انتقاد قرار می گیرد.

→ خواندن مطلب قبلی

رسمی: از تاریخ عرضه Xbox Series S رونمایی شد

خواندن مطلب بعدی ←

پیش فروش PS5 طلا با قیمت 200 میلیون تومان

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.