آتاری دستی

  • ۰۹ مهر ۱۴۰۲

طبق شایعات Battlefield 6 برای Xbox one و PS4 منتشر نخواهد شد

طبق شایعات Battlefield 6 برای Xbox one و PS4 منتشر نخواهد شد

بنابر اعلام افشا کننده معروف Battlefield 6 ممکن است برای کنسول های نسل قبل منتشر نشود.
این شایعه از گفته تام هندرسون نشأت میگیرد که قبلا اطلاعاتی راجب Battlefield 6 اعلام کرده بود.

او نوشت در حال حاضر من هنوز چیز مشخصی درمورد اینکه Battlefield 6 به کنسول های نسل گذشته می رسد را نشنیده ام و طبق تئوری که من دارم مطمئناً قرار نیست Battlefied 6 برای کنسول های نسل قبل منتشر شود, به همین دلیل است که گفته می شود Battlefied 6 در همان روز انتشار در Xbox Game Pass قرار میگیرد زیرا با کنار کذاشتن کنسول های نسل قبل تعداد زیادی از بازیکنان را از دست می دهند و برای جبران اینکار و افزایش بازیکن سرویس Xbox Game pass یکی از بهترین راه های موحود است.

هنوز به صورت رسمی این موضوع تایید نشده است که Battlefield 6 برای کنسول های نسل قبل منتشر نخواهد شد اما با توجه به اینکه گفته می شود این بازی در روز انتشار در Xbox Game pass در دسترس خواهد بود باعث می شود این موضوع به حقیقت نزدیک باشد, زیرا با قرار گرفتن Battlefield 6 در Xbox game pass تعداد بیشماری از بازیکنان Xbox Series X/S و PC می توانند بدون خرید Battlefield 6 و فقط با داشتن اشتراک این سرویس دسترسی کامل به این بازی داشته باشند و EA با اینکار تا حدودی می تواند جای خالی بازیکنان کنسول های نسل قبل را پر کند.

در گذشته نیز DICE و EA اعلام کرده بودند که برای ساخت Battlefield 6 می خواهیم از قدرت کنسول های نسل جدید بهره بگیریم و این بازی قرار است تجربه واقعی یک بازی نسل بعدی را به شما نشان دهد.
بنابراین در حال حاضر تمام اتفاقات رو به این سو میرود که Battlefield 6 برای کنسول های PS4 و Xbox One منتشر نشود.
EA اعلام کرده که در بهار از Battlefield 6 رونمایی خواهد کرد و احتمالاً در ماه های آینده این موضوع روشن خواهد شد.

→ خواندن مطلب قبلی

نسخه دمو Resident Evil Village از امروز برای PS4 و PS5 و دو هفته دیگر برای تمامی پلتفرم ها در دسترس قرار می گیرد

خواندن مطلب بعدی ←

گیم پلی دمو Resident Evil Village

یک مورد نظر

  • […] همانطور که گزارش داده شد ظاهراً این بازی فقط برای کنسول های نسل جدید منتشر خواهد شد و قرار نیست نسخه ای برای Xbox one و PS4 وجود داشته باشد, البته این موضوع هنوز تایید نشده است اما به این دلیل که DICE و EA اعلام کرده بودند که برای ساخت Battlefield 6 می خواهند از قدرت کنسول های نسل جدید بهره بگیرند به احتمال زیاد نمیتوانیم شاهد نسخه های Xbox one و PS4 این بازی باشیم. به نظر در ماه آینده این قضیه کاملاً مشخص شود که آیا قرار است این بازی را در کنسول های نسل قبل ببینیم یا خیر. EA هنوز حضور خود را در رویداد رسمی E3 2021 اعلام نکرده است, البته تعجب آور نیست زیرا در چند سال اخیر رویداد مجاور EA خود را که EA Play نام دارد را برگزار کرده است اما با توجه به اینکه هنوز هیچ رویداد EA play Live جدیدی را اعلام نکرده است این احتمال وجود دارد که برای اینکه بخش های بیشتری از Battlefield 6 را به نمایش بگذارد در حال برنامه ریزی برای E3 2021 باشد. […]

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.