آتاری دستی

  • ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

طبق گزارشات Assassin’s Creed بعدی در بغداد جریان خواهد داشت

طبق گزارشات Assassin's Creed بعدی در بغداد جریان خواهد داشت

هر بازی Assassin’s Creed بازیکنان خود را به دوره خاصی از تاریخ بشر می برد. گزارش‌ هایی که در اوایل این هفته منتشر شد ادعا می‌ کردند که بازی بعدی این فرنچایز در مورد امپراتوری Aztec است, که این گزارش باعث شد Jason Schreier از Blomberg ادعا کند که اصلاً اینطور نیست و بازی بعدی Assassin’s Creed در واقع در بغداد اتفاق خواهد افتاد.

شرایر در Reddit با اشاره به مقاله ای که اوایل سال جاری نوشته بود, گفت: بازی بعدی Assassin’s Creed Rift است که در بغداد جریان دارد.
همچنین در آن زمان بود که او تاکید کرد که Rift یک بازی بسیار کوتاه‌ خواهد بود زیرا این بازی قرار بود که به عنوان یک اکسپنشن برای Assassin’s Creed Valhalla منتشر شود اما اکنون قرار است به صورت یک بازی مستقل منتشر شود.

Jason Schreier می گوید: من در مورد دو مورد اصلی شنیده ام و هیچکدام از آنها Aztec نیستند.
طبق اعلام Jason Schreier بعد از انتشار Assassin’s Creed Rift, یوبیسافت به سراغ Assassin’s Creed Infinity (این بازی قرار است یک بازی آنلاین که شامل مجموعه ای از ویژگی ها , کارکتر ها و بسیاری دیگر از موارد, سری بازی های Assassin’s Creed است باشد) خواهد رفت.

Assassin’s Creed Rift هنوز به صورت رسمی معرفی نشده است بنابراین تاریخ انتشار نیز ندارد اما این بازی احتمالاً اواخر 2022 یا اوایل 2023 منتشر خواهد شد.

→ خواندن مطلب قبلی

Skate 4 یک بازی رایگان خواهد بود

خواندن مطلب بعدی ←

FIFA 23 در پاییز 2022 منتشر خواهد شد

یک مورد نظر

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.