آتاری دستی

  • ۱۴ تیر ۱۴۰۱

طبق گزارشات Ubisoft قرار است به فروش برسد

طبق گزارشات Ubisoft قرار است به فروش برسد

یک گزارش جدید ادعا می کند که شرکت های سهام خصوصی به دنبال خرید Ubisoft هستند.

همانطور که توسط بلومبرگ گزارش شده است، مذاکرات در مورد پتانسیل چندین شرکت سهام خصوصی برای خرید Ubisoft در جریان است. صحبت‌ ها ظاهراً زود آغاز شده است، که شامل شرکت‌ های سهام خصوصی مانند Blackstone Inc و KKR & Co می‌شود. Kotaku می گوید چندین توسعه‌ دهنده فعلی و سابق Ubisoft گفته اند که معتقدند این کمپانی در نهایت فروخته خواهد شد.

به گفته توسعه‌ دهندگانی که Kotaku با آنها صحبت کرده است، این به دلیل کاهش قیمت سهام Ubisoft در یک سال گذشته است. علاوه بر این Kotaku گزارش می‌دهد که Ubisoft بخش‌های مختلف کسب‌ و کار خود را با چندین شرکت مشاوره خارجی ممیزی کرده است، در حالی که این یک روش استاندارد برای هر کسب‌ و کاری است، منابع Kotaku ادعا می‌کنند که شرکت ها با این اقدامات در حال آماده سازی پیشنهادات برای خرید هستند.

در فوریه 2022 مدیر عامل یوبی سافت Yves Guillemot زمانی که از او در مورد خرید احتمالی سوال شد، گفت که این کمپانی می تواند مستقل باقی بماند اما پیشنهادات خرید را در نظر خواهد گرفت.
Guillemot در آن زمان اشاره کرد که هیچ پیشنهادی برای خرید Ubisoft ارائه نشده است و افزود که ما در مورد اینکه چرا مردم پیشنهادی ارائه نکرده اند حدس و گمان نمی زنیم.

به نظر میرسد بعد از به فروش رفتن کمپانی های بزرگ Bethesda و Activision Blizzard حالا نوبت به Ubisoft رسیده, اما نکته عجیب اینجاست در گزارش Kotaku نامی از مایکروسافت یا سونی در لیست خریداران احتمالی وجود ندارد و این نکته عجیب به نظر میرسد که هیچکدام از این 2 کمپانی بزرگ هنوز برای خرید Ubisoft دست به کار نشده اند.

→ خواندن مطلب قبلی

یوبیسافت, Project Q را رسما معرفی کرد

خواندن مطلب بعدی ←

تاریخ انتشار Diablo Immortal برای PC و Mobile تایید شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.