آتاری دستی

  • ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

طبق گزارش ها ماه آینده از Skull & Bones دوباره رونمایی خواهد شد

طبق گزارش ها ماه آینده از Skull & Bones دوباره رونمایی خواهد شد

Skull & Bones ممکن است در طول توسعه زمان سختی را پشت سر گذاشته باشد، اما به نظر می رسد Ubisoft در ماه های اخیر مسیر را اصلاح کرده است و اکنون به نظر می رسد که همه چیز به مسیر خود بازگشته است. در واقع همه چیز به قدری خوب پیش می رود که طبق گزارش ها، ناشر آماده می شود تا ماه آینده بازی را دوباره رونمایی کند.

طبق گفته های Tom Henderson یوبیسافت قصد دارد یک بار دیگر در تاریخ 4 جولای (13 تیر) Skull & Bones را به نمایش بگذارد. Henderson ادعا می کند که یوبیسافت قرار است تاریخ انتشار را اعلام می کند و در نهایت چند گیم پلی از بازی به نمایش در بیاورد. او همچنین ادعا می کند که این بازی برای Xbox Series X/S , PS5 , Google Stadia و PC منتشر خواهد شد.

علیرغم اینکه تقریباً از زمان رونمایی بازی در سال 2017 تقریباً چیزی نشنیده ایم، در طول چند ماه گذشته چندین نشانه وجود داشته است که نشان می دهد بازی نه تنها زنده است، بلکه به زودی منتشر خواهد شد. یکی از دلایلی که این موضوع را اثبات می کند, رتبه بندی جدید از هیئت رده بندی استرالیا است. در حالی که این رتبه بندی تاریخ انتشار دقیق را نشان نمی دهد اما مشخص می کند که این بازی در سال 2022 منتشر خواهد شد، که نشان می دهد بازی می تواند در شش ماه آینده منتشر شود.

→ خواندن مطلب قبلی

Blizzard تأیید کرد که Overwatch 2 در زمان انتشار جایگزین Overwatch خواهد شد

خواندن مطلب بعدی ←

بنا به گزارش یکی از اعضای داخلی EA, این کمپانی در حال توسعه یک بازی جدید مارول است

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.