آتاری دستی

  • ۰۸ تیر ۱۴۰۱

ظاهراً یک بازی Marvel Multiplayer برای PS5 در حال توسعه است

ظاهراً یک بازی Marvel Multiplayer برای PS5 در حال توسعه است

گفته می شود یک بازی Marvel Multiplayer (چند نفره) به صورت انحصاری برای PS5 در دست ساخت است.

Nick Baker مجری برنامه پادکست XboxEra گفت که: سونی علاقمند به کار با Marvel است که این خبر بدی برای طرفداران Xbox است زیرا آنها باید Marvel را از سر خود بیرون کنند اما طرفداران Playstation قرار است یک بازی دیگر از دنیای Marvel داشته باشند.
بیکر ادعا می کند که به او گفته شده است که یک بازی Marvel Multiplayer در حال توسعه است که احتمالاً انحصاری PS5 خواهد بود.
جزئیات بیشتری در دسترس نیست اما بیکر می گوید که او و منبعش حدس زده اند که Insomniac می تواند توسعه دهنده این پروژه باشد.

البته فقط استودیو Insomniac نیست که بازی های Marvel را می سازد, Marvel’s Avengers توسعه یافته توسط Crystal Dynamics است و همچنین Marvel’s Midnight Suns که سال آینده برای تمامی پلتفرم ها منتشر خواهد شد از استودیو Firaxis است, اما با توجه به موفقیت هایی که مارول با بازی های تک نفره انحصاری برای Playstation داشته است احتمال داده می شود که بازی جدید نیز توسط استودیو تحت هدایت سونی توسعه یابد.

تاکنون از سری بازی های Marvel ما شاهد انتشار Marvel’s Avengers برای Xbox و دیگر پلتفرم ها بوده ایم همچنین سال آینده قرار است Marvel’s Midnight Suns نیز برای Xbox و دیگر پلتفرم ها منتشر شود, بنابراین نمی توان اینگونه گفت که دیگر قرار نیست بازی های Marvel برای Xbox منتشر شود اما Playstation قطعاً عناوین انحصاری متعددی از Marvel خواهد داشت مانند بازی های Marvel’s Spider-Man 2 و Marvel’s Wolverine که سال آینده به صورت انحصاری فقط برای PS5 منتشر می شوند.

→ خواندن مطلب قبلی

Resident Evil 4 VR ماه اکتبر برای 2 Oculus Quest منتشر می شود

خواندن مطلب بعدی ←

نسخه Battlefield 2042 beta هفته آینده در دسترس خواهد بود

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.