آتاری دستی

  • ۱۱ خرداد ۱۴۰۲

ظاهراً PUBG قرار است به یک بازی رایگان تبدیل شود

ظاهراً PUBG قرار است به یک بازی رایگان تبدیل شود

یکی از افشا کننده های سرشناس اعلام کرد که PUBG (نسخه PC و کنسول ها) قرار است بزودی به یک بازی رایگان تبدیل شود.

این افشا کننده در توییتی اعلام کرد که PUBG قرار است در ماه آینده یک بازی رایگان شود, البته اگر توسعه دهندگان در رویداد رایگان که ماه آینده برگزار می شود, پاسخ کافی و قوی جامعه (هجوم بازیکنان) را مشاهده کنند.
افشا کننده خاطرنشان کرد که توسعه دهندگان PUBG در واقع می خواستند در سال 2019 چند سال پس از انتشار اولیه بازی آنرا به بازی رایگان تبدیل کنند,  اما آنها بازخورد بازیکنان را که تصمیم برای تغییر مدل بازی به رایگان را توجیه کند دریافت نکردند.
اکنون بعد از دو سال در سال 2021 به نظر می رسد PUBG Corp یک بار دیگر به انجام این کار علاقه نشان داده است.
در حال حاضر دوره رایگان بازی برای PUBG در واقع توسط توسعه دهندگان اعلام نشده است, بنابراین ما به طور قطع نمی دانیم که ماه آینده در ماه آگوست چنین اتفاقی خواهد افتاد یا خیر اما اگر این احتمال بسیار کم هم باشد بازهم جذاب خواهد بود.

جالب است بدانید که نسخه رایگان بازی PUBG در واقع وجود داشت، اما در اوایل سال جاری توسط PUBG Corp تعطیل شد, این بازی PUBG Lite نام داشت و به طور قابل توجهی نسخه ساده تری برای اجرای بازی پایه بود.
بازی PUBG Lite به مخاطبان با سیستم های ضعیف تر اجازه می داد وارد بازی شوند, که متأسفانه در اوایل سال جاری در ماه می به طور کامل از دسترس خارج شد. به نظر می رسد همه گیری COVID-19 در تعطیلی نهایی PUBG Lite نقش داشته باشد.

→ خواندن مطلب قبلی

Mortal Kombat 11 پرفروش ترین بازی تاریخ فرنچایز MK شد

خواندن مطلب بعدی ←

سونی: دستیابی به Nixxes کمک می کند تا بازی های خود را به PC منتقل کنیم

یک مورد نظر

  • […] این هفته رایگان بازی برای PUBG در واقع با ادعاهای قبلی یک …, زیرا در هفته های گذشته یک افشاگر ادعا کرد که PUBG یک هفته رایگان در ماه اگوست برگزار می کند و در صورتی که تعداد بازیکنان به طرز قابل توجهی افزایش پیدا کند, PUBG برای همیشه به یک بازی کاملاً رایگان تبدیل می شود. […]

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.