آتاری دستی

  • ۳۰ شهریور ۱۴۰۲

ظاهراً World War 2 قرار است عنوان Call of Duty 2021 باشد

ظاهراً World War 2 قرار است عنوان Call of Duty 2021 باشد

یکی از افشا کننده های سرشناس Call of Duty ادعا میکند که بازی بعدی Call of Duty که قرار است اواخر امسال منتشر شود World War 2 خواهد بود.

اخیراً Victor___Z در توییتر تصویری از بازی Call of Duty: WW2 2017 را به همراه ایموجی یک چکش منتشر کرد که به توسعه دهنده احتمالی بازی آینده Call of Duty اشاره دارد (Sledgehammer Games) و به نوعی شایعات اخیر را تایید میکند.
اکنون چهار سال از زمان انتشار Call of Duty: WW2 در سال 2017 می گذرد، که آخرین بازی این فرنچایز با رهبری Sledgehammer Games بود.
از طرف دیگر جدیدترین بازی های Call of Duty توسط Treyarch و Infinity Ward منتشر و اداره شده اند و اکنون احتمالاً نوبت به Sledgehammer Games رسیده است.

به نظر عجیب می رسد که Sledgehammer برای ساخت بازی ای کاملاً مشابه WW2 که استودیو قبلاً منتشر کرده است، در حال بازگشت است اما شاید این بتواند تلاشی برای تغییر اوضاع نسبت به بازی های فعلی Call of Duty باشد.
شایعات راجب بازی آینده Call of Duty بسیار زیاد است اما نقطه نظر مشترک توسعه این بازی جدید به دست Sledgehammer Games است که بسیاری از این شایعات این موضوع را تایید می کنند.
با توجه به شایعات و توییت اخیر Victor___Z, همچنین با تجربه ای که در رابطه با این توییت ها داریم (توییت کاملاً دقیق Okami و فاش کردن نام بازی Black Ops Cold War) می توان اطمینان داشت که استودیو Sledgehammer Games توسعه دهنده بازی آینده Call of Duty خواهد بود و به احتمالاً این بازی World War 2 است.

→ خواندن مطلب قبلی

گزارش شده که بازی جدید Silent Hill توسط یک استودیو ژاپنی برجسته در دست ساخت است

خواندن مطلب بعدی ←

Rage 2 و Absolute Drift بازی های رایگان این هفته Epic Games هستند

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.