آتاری دستی

  • ۰۲ مهر ۱۴۰۲

عمر کنترلر PS5 DualSense حدود 417 ساعت است

عمر کنترلر PS5 DualSense حدود 417 ساعت است

یک ویدیوی جدید که اخیراً منتشر شده ادعا می کند عمر کنترلر PS5 DualSense حدود 417 ساعت است و بعد از این ساعت مشکلات جوی استیک آغاز می شود.

بیشتر کسانی که توانستند PS5 خریداری کنند اکنون متوجه مشکلات کنترلر شده اند و ظاهراً دیر یا زود این مشکل برای تمام بازیکنان PS5 اتفاق خواهد افتاد.
برخی از بازیکنان که ادعا کرده بودند کنترلر آنها چنین مشکلی ندارد شروع به گزارش در مورد خرابی جوی استیک کرده اند و می گویند به شدت بر تجربه بازی تاثیر می گزارد.

کانال YouTube iFixit اخیراً یک ویدیوی جدید در مورد DualSense بارگذاری کرده است که نتایج نشان می دهد کنترلر PS5 DualSense فقط حدود 417 ساعت بدون مشکل کار میکند و بعد از 417 ساعت تاثیر مشکل جوی استیک شروع خواهد شد.
این ویدیو نگاهی به عملکرد این کنترلر دارد و جزئیاتی از ALPS را به ما ارائه می دهد که در رابطه با سازنده قطعات جوی استیک است و نتایج نشان می دهد که طول عمر مورد استیک ها 2،000،000 چرخه و استیک های آنالوگ 500,000 چرخه است.

در صورتی که کنترلر شما چنین مشکلی داشته باشد چند راه پیش رو دارید, شما می توانید این مشکل را خودتان بر طرف کنید یا اینکنه آنرا برای تعمیر به تعمیر گاه ها ببرید و راه آخر اینکه یک کنترلر جدید بخرید.

→ خواندن مطلب قبلی

Diablo 2 Resurrectioned امسال منتشر خواهد شد

خواندن مطلب بعدی ←

Bethesda به دنبال انتشار Starfield در سال 2021 است

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.