آتاری دستی

  • ۱۱ خرداد ۱۴۰۲

حجم فضای ذخیره سازی Xbox Series S لو رفت

حجم فضای ذخیره سازی Xbox Series S لو رفت

طبق اطلاعات لورفته که از جلسات مایکروسافت به بیرون درز کرده نشان می دهد که Xbox Series S فقط 512 گیگابایت فضای ذخیره سازی خواهد داشت.
در حالی که Xbox Series S یک کنسول مقرون به صرفه و فوق العاده است اما یک مشکل کوچک دارد آن هم فضای ذخیره سازی 512 گیگابایتی این کنسول است.

البته این تا حدودی ناامیدکننده است اما با توجه به اینکه Xbox Series S با قیمت باورنکردنی 299 دلار روانه بازار می شود سخت است بتوان از این موضوع بسیار ناراحت شویم.
حتی اگر حجم بازی ها افزایش یابد شما باز هم جای زیادی برای بازی ها خواهید داشت.

در این جلسه مطبوعاتی گفته شد که دلیل وجود کنسولی با کمتر از 1 ترابایت فضای ذخیره سازی برای پایین نگه داشتن قیمت کلی این کنسول بوده است.
لیز همرن رئیس مهندسی و سخت افزار توضیح داد که:
وقتی از فناوری SSD استفاده میکنیم سطح عملکرد بسیار بسیار بالاتری خواهیم داشت، اما مطمئناً سطح عملکرد بالاتر هزینه بالاتری نیز دارد.
ما می دانید که فضای ذخیره سازی بیشتر همیشه بهتر است، بنابراین ما سعی می کردیم اندازه درایو ذخیره سازی و همچنین هزینه را متعادل کنیم و به 512 گیگ رسیدیم.

تیم وی پیش از این با در نظر گرفتن اسلات های ذخیره سازی خارجی برنامه ریزی کرده بودند تا در صورت نیاز و یا با کاهش فضای ذخیره سازی SSD حافظه خود را گسترش دهید.
بنابراین در صورت خرید Xbox Series S و در صورت نداشتن فضای کافی برای ذخیره سازی می توانید فضای ذخیره سازی اضافه خریداری کنید که 1 ترابایت فضای ذخیره سازی خواهد داشت.
اما قیمت این فضای ذخیره سازی اضافی بسیار زیاد است هرکدام از آن ها 220 دلار (5 میلیون) قیمت خواهند داشت این در حالیست که قیمت ایکس باکس سری اس 299 دلار (7 میلیون تومان) است.

→ خواندن مطلب قبلی

ظاهراً Map های شبانه به Call of Duty: Mobile اضافه خواهند شد اما نه به زودی

خواندن مطلب بعدی ←

مشخصات و قیمت هدست واقعیت مجازی Oculus Quest 2

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.