آتاری دستی

  • ۱۲ خرداد ۱۴۰۲

مایکروسافت استودیو Bethesda را خریداری کرد

مایکروسافت استودیو Bethesda را خریداری کرد

مایکروسافت با انتشار خبری رسمی اعلام کرد که استودیو Bethesda را خریداری کرده و از این به بعد برای این شرکت کار خواهد کرد.
مایکروسافت 7.5 میلیارد دلار برای خرید این استودیو هزینه کرده است.

مایکروسافت در وبلاگ رسمی Xbox Wire اعلام کرد که برای خرید ZeniMax Media شرکت صاحب امتیاز Bethesda Softworks توافق کرده است.
همانطور که احتمالاً می دانید Bethesda Softworks خود صاحب استودیو هایی مانند: Skyrim Bethesda Game Works ، Doom studio ، استودیوی Dishonored Arkane و بسیاری دیگر است.

مایکروسافت تأیید کرد که عناوین مختلف بتسدا به زودی به Xbox Game Pass می پیوندند. (از جمله عنوان بعدی این استودیو با نام Starfield)
از این پس بازی هایی مانند Elder Scrolls , Doom , Fall Out , Dishonored و بسیاری دیگر از این بازی ها به صورت کامل در انحصار Xbox خواهد بود. (البته نه بازی های حال حاضر)

بتسدا یکی از بزرگترین ناشران مایکروسافت ، سونی و نینتندو بود که این امر یعنی خریداری شدن کامل استودیو توسط مایکروسافت یک تحول عظیم در صنعت بازی ایجاد میکند.
مایکروسافت در گذشته اجازه داده است که بازی های انحصاری مانند Minecraft در کنسول های دیگر ظاهر شود ، بنابراین این لزوما به این معنی نیست که همه آنها به انحصارهای Xbox و PC تبدیل می شوند.

→ خواندن مطلب قبلی

داستان اصلی بازی Cyberpunk 2077 کوتاه تر از The Witcher 3 خواهد بود

خواندن مطلب بعدی ←

نمی توانید Save های Marvel’s Spider-Man را به نسخه بازسازی شده این بازی منتقل کنید

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.