آتاری دستی

  • ۱۸ خرداد ۱۴۰۲

مایکروسافت به دنبال خرید استودیو های کوچک و بزرگ ژاپنی است

مایکروسافت به دنبال خرید استودیو های کوچک و بزرگ ژاپنی است

گزارش شده است که مایکروسافت به تعدادی از استودیوهای توسعه کوچک تا بزرگ در ژاپن نزدیک می شود تا بتواند آن ها را به لیست توسعه دهندگان خود اضافه کند.

همانطور که توسط بلومبرگ گزارش شده است مایکروسافت در تلاش است تا با تقویت موقعیت خود در ژاپن رقابت را به کشور ژاپن و در نزدیکی سونی ادامه دهد.
در حالی که منابع بلومبرگ در مورد آنچه که در مورد آن بحث شده است و یا نتایج آن توضیح نمی دهند، تصور می شود که یکی از استودیوهایی که Xbox با آنها مذاکره کرده Koei Tecmo بوده است.
بلومبرگ اظهار داشت که رئیس این شرکت Hisashi Koinuma اظهار داشته است که اگر شرکت آمریکایی علاقه مندی خود را به این استودیوی ژاپنی نشان دهد, او آزاد خواهد بود تا بازی های Koei Tecmo بیشتری را در کنسول های Xbox منتشر کند.
این استودیو سازنده سری بازی های Dynasty Warriors , Nioh و است.

طبق گفته Hideki Yasuda تحلیلگر موسسه تحقیقات ACE مستقر در توکیو: ایکس باکس این شانس را دارد که ژاپن را پس از ایالات متحده دومین بازار بزرگ خود قرار دهد البته اگر در سال های آینده گام های درستی بردارد.
مایکروسافت به زودی نمی تواند جایگاه سونی را به عنوان کنسول دوم (بعد از نینتندو) در ژاپن تصاحب کند اما حداقل شروع به ایجاد تغییر کرده است, تغییرات بزرگ همیشه با یک تغییر کوچک شروع می شود.
جرمی هینتون رئیس عملیات ایکس باکس در آسیا در مورد هیچ گونه خرید احتمالی اظهار نظر نمی کند اما گفت مایکروسافت همیشه برای مذاکره با سازندگان مناسب است.

→ خواندن مطلب قبلی

نسخه های جدید Battlefield و Need for Speed برای Xbox Series X/S و PS5 در راه است

خواندن مطلب بعدی ←

مقایسه کامل Xbox Series X , Xbox Series S و PS5

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.