آتاری دستی

  • ۰۳ مهر ۱۴۰۲

مایکروسافت نگران قدرت Xbox Series X نیست

مایکروسافت نگران قدرت Xbox Series X نیست

مایکروسافت نگران قدرت Xbox Series X نیست زیرا آن ها یک کنسول بهتر دارند.
بیل استیلول : من شخصاً فکر می کنم کنسول بهتری داریم ، ما نگران قدرت آن نیستیم.

اکنون که مشخصات هر دو پلی استیشن 5 و Xbox Series X را می دانیم ، مشخص است که سری X کنسول قدرتمندتری است – حداقل روی کاغذ. در ساختن یک سیستم برنده چیزهای بیشتری وجود دارد تا اینکه فقط بتوانید قطعات قدرتمند را با هم جمع کنید ، اما مایکروسافت به آنچه ساخته اطمینان دارد. در واقع ، بیل استیلول از تیم مایکروسافت – که قبلاً جزئی از تیم Xbox بود – اخیراً در آخرین مصاحبه خود به همان اندازه گفت.

بیل استیلول ادعا کرد: “من شخصاً فکر می کنم کنسول بهتری داریم ، ما نگران داستان قدرت نیستیم.” این که آیا این “قدرت” تجربه بهتری برای بازیکنان تبدیل می کند یا خیر.

در اوایل سال جاری ، یک کارمند کریتیک اظهار داشت که پلی استیشن 5 “آسانترین کنسولی است که آنها تاکنون کدگذاری کرده اند تا به عملکرد اوج خود برسند” ، با وجود این که از نظر فنی قطعه سخت افزاری ضعیف تر است. این کارمند بعداً به اظهارات خود پاسخ داد ، اما دلایل این کار هنوز مشخص نیست. شاید آنها فهمیده اند که اشتباه کرده اند و سری X می تواند به آسانی با PS5 به اوج عملکرد برسد. یا ، شاید کریتیک نخواسته در نسل بعدی جنگ های کنسول این مسئله را به دست آورد.

مهم نیست ، مشخص است که هر دو سیستم آماده حرکت صنعت بازی سازی هستند و هر دو شرکت اطمینان دارند دیدگاه آنها نسبت به آینده بهتر از رقبای خود است.

→ خواندن مطلب قبلی

Call of Duty: Warzone از مرز 50 میلیون بازیکن هم گذشت

خواندن مطلب بعدی ←

مایکروسافت در E3 2021 کنفرانس مطبوعاتی نخواهد داشت !

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.