آتاری دستی

  • ۱۴ تیر ۱۴۰۱

مایکروسافت کمپانی Activision Blizzard را با ارزش 70 میلیارد دلار خریداری کرد

مایکروسافت کمپانی Activision Blizzard را با ارزش 70 میلیارد دلار خریداری کرد

مایکروسافت کمپانی Activision Blizzard با تمام ناشران و توسعه‌دهندگان مرتبط خریداری خواهد کرد.
ارزش این خرید تاریخی حدود 68.7 میلیارد دلار است که با قیمت 95 دلار برای هر سهم خریداری شده است و این بزرگترین خرید مایکروسافت تا به امروز است.

مایکروسافت امروز در یک پست Xbox Wire اعلام کرد کمپانی Activision Blizzard را خریداری کرده است که شامل استودیو ها و تیم‌ های توسعه Activision Publishing, Blizzard Entertainment, Beenox Demonware, Digital Legends, High Moon Studios, Infinity Ward, King, Major League Gaming, Radical Entertainment, Raven Software, Sledgehammer Games, Toys for Bob, و Treyarch خواهد بود.

فیل اسپنسر اعلام کرده است که Activision Blizzard تا زمانی که معامله کامل شود به طور مستقل عمل می کند و Bobby Kotick فعلاً به عنوان مدیر عامل اکتیویژن بلیزارد به سمت خود ادامه خواهد داد.
اسپنسر اضافه کرد: پس از نهایی شدن معامله ما تا جایی که بتوانیم بازی‌ های جدید و گذشته Activision Blizzard را در Xbox Game Pass و PC Game Pass ارائه خواهیم کرد.
در ایمیلی که به کارکنان Activision Blizzard ارسال شد، مدیرعامل فعلی Bobby Kotick که قرار است تا زمان نهایی شدن معامله در راس شرکت باقی بماند گفت که تکمیل معاملات مانند این ممکن است زمان زیادی طول بکشد و انتظار می رود این روند در سال مالی 2023 به پایان برسد.

بعد از خرید بزرگ Bethesda کمپانی Activision Blizzard دومین کمپانی است که طی چند سال اخیر توسط مایکروسافت خریداری شده است, حال باید دید این روند خرید های بزرگ Xbox ادامه دار خواهد بود یا نه اما اینگونه که به نظر می رسد Xbox نمی خواهد عقب نشینی کند و باز هم به خرید های بزرگ خود ادامه خواهد داد.

 

→ خواندن مطلب قبلی

اطلاعات بسیار عجیبی از Patch های آینده World of Warcraft Shadowlands به بیرون درز کرده است, از نژاد Black Dragon گرفته تا سرزمین اژدهایان

خواندن مطلب بعدی ←

دانلود بازی Call of Duty Mobile

یک مورد نظر

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.