آتاری دستی

  • ۱۱ تیر ۱۴۰۱

مدیر عامل Take-Two تأیید کرد که Red Dead Redemption های بیشتری در راه است

مدیر عامل Take-Two تأیید کرد که Red Dead Redemption های بیشتری در راه است

طبق مصاحبه جدید رئیس کمپانی Take-Two (صاحب امتیاز استودیو های Rockstar , 2K Games و چندین استودیو دیگر) بازی‌های بیشتری از Red Dead Redemption برای آینده برنامه ریزی شده است.

Strauss Zelnick مدیرعامل Take-Two در یک مصاحبه جدید از او سوال شد که آیا فرنچایز های بزرگ این کمپانی مانند GTA و NBA 2K می‌توانند برای مدت طولانی در آینده ادامه پیدا کنند ؟ و او پاسخ داد: هیچ چیز دائمی نخواهد بود اما Red Dead Redemption را باید به عنوان یک فرنچایز بدانید که بازی‌های جدیدی را برای سال‌ های آینده ارائه خواهد کرد.
Zelnick در ادامه گفت: تعداد کمی فرنچایز سرگرمی با ارزش وجود دارد که اما من فکر می کنم GTA , Red Dead و بدیهی است که NBA از آن دسته بازی ها خواهند بود بنابراین چنین بازی هایی به وجود خود ادامه خواهند داد.

البته این گفته Zelnick به این معنی نخواهد بود که باید بزودی منتظر انتشار نسخه جدیدی از Red Dead باشیم و یا اینکه هرساله یک نسخه جدید از این بازی منتشر شود اما همین که گفته شده قرار است این فرنچایز نسخه های جدیدی در آینده داشته باشد خبر خوبی برای بازیکنان و طرفداران سری بازی های Red Dead خواهد بود.

→ خواندن مطلب قبلی

از تاریخ انتشار Rainbow Six Extraction و ویژگی Buddy Pass رونمایی شد

خواندن مطلب بعدی ←

دانلود بازی Clash Royale

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.