آتاری دستی

  • ۱۸ خرداد ۱۴۰۲

ناشر Control Ultimate Edition راجب نسخه های نسل بعدی توضیح می دهد

ناشر Control Ultimate Edition راجب نسخه های نسل بعدی توضیح می دهد

استودیو 505Games در بیانیه ای توضیح می دهد که چرا فقط دارندگان Control Ultimate Edition نسخه های نسل بعدی را دریافت می کنند. (Cross Gen)

متن بیانیه:
ما چندین ماه را صرف بررسی همه گزینه های راه اندازی برای Control Ultimate Edition کردیم و هیچ تصمیمی به آسانی گرفته نشده است.
در حالی که آوردن هر بازی به سیستم عامل های نسل بعدی به چالش کشیدن است ما به سرعت فهمیدیم که ارتقاء بازی برای کاربر فعلی ما به نسل بعدی با برابری کامل در سیستم عامل ها با بازی ما که یک ساله پیش منتشر شد حتی دشوار است.
بنابراین نسخه Control Ultimate Edition همراه با بازی پایه به روزرسانی ها و تمام محتوای DLC از جمله جدیدترین اکسپنشن این بازی یعنی آلن ویک (Control: AWE) است.
و فقط در اختیار کسانی که Ultimate Edition را خریداری می کنند قرار میگیرد و به روز رسانی های رایگان برای PS5 و Xbox Series X دریافت می کنند.
بازی پایه و فصل به پایان می رسد اما طبق گفته استودیو 505Games ارائه یک نسخه رایگان برای همه دارندگان به این دلیل بود که بسیاری از بازیکنان به دلایل مختلف از این نسخه خارج شدند.(نسخه پایه بازی)

به نظر می رسد Remedy Games و 505Games سخت تلاش می کنند تا Control Ultimate Edition را برای کنسول های نسل بعدی و برای بازیکنان جدید کنترل توسعه دهند.
با توجه به این که بازی تقریباً یک سال پیش منتشر شده است فرض اینکه یک نسخه رایگان نسل بعدی برای همه دارندگان کنترل به وجود بیاید اندکی دور از ذهن بود.
خوشبختانه  Control با PS5 و Xbox Series X سازگار است بنابراین شما قادر خواهید بود بازی را روی کنسول های جدید انجام دهید و از قدرت پردازش آنها لذت ببرید.

→ خواندن مطلب قبلی

درeBay،مردم در حال فروش آیفون هایی هستند که روی آن ها Fortnite نصب است

خواندن مطلب بعدی ←

تریلر رونمایی از مکانی جدید در انگلیس – Hitman 3

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.