آتاری دستی

  • ۱۴ تیر ۱۴۰۱

هشت سال پس از رونمایی از Dead Island 2, گفته می شود ممکن است سال آینده منتشر شود

هشت سال پس از رونمایی از Dead Island 2, گفته می شود ممکن است سال آینده منتشر شود

هشت سال پس از رونمایی از بازی مورد انتظار Dead Island 2, ممکن است بالاخره منتشر شود.
این خبر در بخشی از پرسش و پاسخ اخیر Deep Silver (ناشر و توسعه دهنده Dead Island 2) و Embrace Group (کمپانی صاحب امتیاز Deep Silver) منتشر شد و مدیر عامل شرکت اشاره کرد که Dead Island 2 احتمالاً در سال مالی آینده شرکت منتشر خواهد شد, که یعنی این بازی قرار است در اوایل سال 2023 منتشر شود. (سال مالی در تاریخ 21 مارس 2023 به پایان می رسد)

در ادامه سوال شد: بنابراین بازیکنان از بازی که حدود 10 سال است که در حال توسعه بوده چه انتظاری می توانند داشته باشند ؟ Lars Wingefors مدیرعامل Embracer پاسخ داد: ما به تازگی در مورد یک عنوان AAA معرفی نشده که فکر می‌کنید Dead Island 2 است صحبت کردیم و بیشتر از این نمی‌توانم درباره Dead Island 2 صحبت کنم، بنابراین اظهار نظر بیشتر در مورد آن برای من سخت است اما من در مورد عناوین رونمایی نشده هیجان زده هستم.

البته این گفتگوی مبهم تنها خبر مثبت Dead Island 2 نیست که اخیراً در حال پخش است, Tom Henderson افشا کننده سرشناس هفته گذشته گزارش داد که بازی در وضعیت خوبی قرار دارد و در یک ویدیوی یوتیوب اظهار داشت: انتظار می‌رود که تاریخ انتشار در سه ماهه چهارم سال 2022 باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل در چرخه توسعه احتمالاً به سال آینده منتهی شود.

در حالی که این تائیدیه رسمی نیست اما به طرز شگفت انگیزی خبر خوبی برای بازی ای است که بسیاری تصور می کردند دیگر هرگز منتشر نخواهد شد.
بازی Dead Island 2 برای اولین بار در سال 2014 معرفی شد, پس از اولین نمایش با یک تریلر چشم نواز، هیچ تریلر یا حتی گیم پلی دیگری از این بازی دیده نشد.

→ خواندن مطلب قبلی

دانلود بازی Clash of Clans

خواندن مطلب بعدی ←

Horizon Forbidden West منتشر شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.