آتاری دستی

  • ۰۶ خرداد ۱۴۰۱

هفته آینده از بازی موبایل Warcraft رونمایی خواهد شد

هفته آینده از بازی موبایل Warcraft رونمایی خواهد شد

از بازی موبایل Warcraft در تاریخ 3 می (13 اردیبهشت) رونمایی خواهد شد و همچنین Jason Schreier از Bloomberg گزارش داده است که بعد از انتشار این بازی موبایل, Blizzard در حال آماده سازی مجموعه ای از بازی های جدید برای انتشار است از جمله دومین بازی موبایل Warcraft.

Blizzard در توییتر اعلام کرد: از بازی موبایل Warcraft در روز سه‌شنبه 3 می (13 اردیبهشت) ساعت 21:30 رونمایی خواهد شد.
اندکی پس از آن، Jason Schreier از Bloomberg، این اعلامیه را در توییتر منتشر کرد و ادعا کرد که دو بازی موبایل Warcraft در دست توسعه است و Blizzard قصد دارد در آینده نزدیک بازی‌ های بیشتری را منتشر کند. شرایر همچنین می گوید که چیز های خوبی در مورد دو بازی موبایل Warcraft شنیده است، اما وارد جزئیات نمی شود.
شرایر گفت: Blizzard پس از یک دوره کم رمق بسیار طولانی، بالاخره در حال آماده شدن برای انتشار یک سری بازی جدید است. بازی موبایل Warcraft که قرار است در روز های آینده رونمایی شود, یکی از دو بازی موبایل Warcraft است که چندین سال است در Blizzard در حال توسعه بوده.

با توجه به اینکه Warcraft Mobile از مدت ها پیش در حال توسعه بوده است, این احتمال وجود دارد که بتوانیم تا پایان امسال این بازی جدید را تجربه کنیم, البته کمی بعید به نظر میرسد اما امیدواریم در معارفه روز سه شنبه از تاریخ انتشار نیز رونمایی شود.

→ خواندن مطلب قبلی

Call of Duty: Modern Warfare 2 معرفی شد

خواندن مطلب بعدی ←

Forza Motorsport جدید قرار نیست فقط برای نسل فعلی منتشر شود

۲ مورد نظر

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.