آتاری دستی

  • ۰۶ مهر ۱۴۰۲

پشتیبانی از CrossfireX کمتر از 2 سال پس از انتشار به پایان می رسد

پشتیبانی از CrossfireX کمتر از 2 سال پس از انتشار به پایان می رسد

Smilegate (توسعه دهنده و ناشر CrossfireX) تأیید کرده است که پشتیبانی از بازی CrossfireX را در 18 می (28 اردیبهشت 1402) به پایان می رساند.

توسعه‌دهنده دلیل Shut Down شدن بازی را در بیانیه اصلی نگفت، اما در پرسش‌ های متداول بروزرسانی شده اذعان می‌ کند که: در حالی که تیم ما سخت تلاش می‌ کرد تا بروزرسانی‌ های متعدد مانند اصلاحات، نقشه‌ های جدید، حالت‌ ها و رویداد های درون بازی را ارائه کند، بازی در نهایت آنطور که باید باشد نبود.

نهایت تاسف است که تصمیم خود را برای پایان دادن به پشتیبانی از CrossfireX در 18 می 2023 به اطلاع شما می‌ رسانیم. از زمان انتشار بازی، ما خستگی‌ ناپذیر تلاش کرده‌ ایم تا آن را به نقطه‌ ای برسانیم که بتوانیم به آن افتخار کنیم و در تمام این مدت ما افتخار و لذت حمایت از بازیکنان خود را داشته ایم.
رسیدن به این تصمیم آسان نبود، با این حال، می‌توانیم با افتخار بگوییم که بازیکنان ما به طرز شگفت‌ انگیزی فعال، پرشور و مشتاق در کار با ما برای ایجاد یک بازی سرگرم‌ کننده و لذت‌ بخش برای همه بوده‌ اند. ما می‌خواهیم از تک تک آنها تشکر کنیم.

در نتیجه هیچ محتوای اضافی مانند نقشه‌ ها یا حالت‌ ها از هم اکنون تا زمانی که بازی در ماه می Shut Down شود، اضافه نخواهد شد.
CrossfireX به طور رسمی در 10 فوریه 2022 منتشر شد و از آن زمان با مشکلاتی مواجه بود که توسعه دهندگان به دنبال راه حال هایی برای رفع این مشکلات بودند اما در نهایت این اتفاق رخ نداد و طبق گفته توسعه دهندگان این بازی به چیزی تبدیل نشد که انتظار داشتند.

→ خواندن مطلب قبلی

تاریخ انتشار Redfall مشخص شد

خواندن مطلب بعدی ←

Valheim ماه آینده به کنسول های Xbox و Xbox Game Pass می آید

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.