آتاری دستی

  • ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

کریس متزن فکر می کند حضور Henry Cavill در نقش Arthas رویایی خواهد بود

کریس متزن فکر می کند حضور Henry Cavill در نقش Arthas رویایی خواهد بود

تعدادی از اعضای اصلی شرکت Blizzard از جمله کریس متزن معاون ارشد و سابق Blizzard فکر می کنند که Henry Cavill می تواند نقش Arthas Menethil را به بهترین نحو بازی کند.
ماجرا از ماه سپتامبر شروع شد زمانی که طراح گرافیک مصطفی کمال سزرو اوغلو یک ماکت پوستر فیلم را برای یک فیلم کاملاً واقعی از Warcraft: Wrath of the Lich King با Henry Cavill در نقش اصلی منتشر کرد.

این موضوع به طور خلاصه در Reddit پخش شد اما پس از آن چندان مورد توجه قرار نگرفت, تا اینکه Netflix تصاویر Geralt را برای تبلیغ فصل 2 The Witcher منتشر کرد.
این منجر به گمانه زنی در توییتر شد که Henry Cavill می تواند Arthas بسیار خوبی را نیز بسازد، احساسی که سرانجام مورد توجه افراد بلیزارد قرار گرفت از جمله نویسنده Christine Golden و طراحان داستان Anne Stickney و Metzen.
احتمالاً خود Henry Cavill نیز بی میل به ایفای این نقش نباشد زیرا از گذشته اعلام کرده بود که یکی از طرفداران بازی World of Warcraft است.

در حال حاضر احتمال اینکه دنباله فیلم World of Warcraft به این زودی ها ساخته شود بسیار کم است زیرا فیلم 2016 یک فروپاشی بزرگ بود حتی کارگردان Duncan Jones در سال 2018 گفت که این تجربه واقعاً بسیار دشوار و گاه دلسردکننده بود.
اما به این معنی نخواهد بود که نخواهند دنباله این فیلم را بسازند, بنابراین می توانیم منتظر بمانیم و ببینیم چه اتفاقی می افتد.
اما ساخت دنباله فیلم World of Warcraft و احتمالاً با داستان Arthas می تواند بسیار هیجان انگیز باشد و چه بسا که نقش Arthas را بازیگر خوب و محبوبی مانند Hanry Cavill ایفا کند.

→ خواندن مطلب قبلی

جیم رایان: PS5 رکورد فروش 7 میلیون دستگاه PS4 را پشت سر می گذارد

خواندن مطلب بعدی ←

رونمایی از مشخصات سخت افزار PS5

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.