آتاری دستی

  • ۰۱ فروردین ۱۴۰۲

کنترلر Xbox Elite Series 2 Core معرفی شد

مایکروسافت امروز نسخه جدیدی از کنترلر محبوب Xbox Elite Series 2 خود را معرفی کرد. کنترلر جدید رنگ جدیدی نسبت به نسخه قبلی خود خواهد داشت و قیمت ارزان تری نیز دارد اما بسیاری از موارد موجود در کنترلر استاندارد Elite 2 را شامل نمی شود.

Xbox Elite Wireless Controller Series 2 Core یک کنترلر دو رنگ با بدنه عمدتاً سفید و گریپ های مشکی مات است. Elite 2 Core با قیمت 129.99 دلار در مقایسه با کنترلر استاندارد Elite 2 که قیمت آن 179.99 دلار است, قیمت مقرون به صرفه تری دارد.
البته این قیمت ارزانتر باعث شده که Elite 2 Core نسبت به Elite 2 از امکانات کمتری برخوردار باشد, مانند: نداشتن کیف حمل , نداشتن Joystick های اضافه , پایه شارژر و همچنین نبود D-Pad استاندارد.

خوشبختانه، گزینه ای برای خرید قطعات اضافی موجود در کنترلر های Elite استاندارد وجود دارد. مایکروسافت در یک بیانیه مطبوعاتی تأیید کرد که یک پک اجزای کامل را که شامل کیف حمل، پایه شارژ، Joystick های اضافه، یک کابل USB-C و یک D-Pad استاندارد است فقط به قیمت 59.99 دلار به فروش می رساند. در حالی که خرید این پک برای کسانی که کنترلر Xbox Elite 2 Core را خریداری می‌کنند و می‌خواهند سفارشی‌ سازی بیشتری برای کنترلر خود داشته باشند ضروری است، پک کامل قطعات برای دارندگان کنترلر Elite 2 فعلی که ممکن است به قطعات جایگزین نیاز داشته باشند نیز ایده‌ آل است.

→ خواندن مطلب قبلی

اکسپنشن جدید Cyberpunk 2077 با نام Phantom Liberty معرفی شد

خواندن مطلب بعدی ←

جیم رایان: مایکروسافت پیشنهاد کرده که Call of Duty فقط به مدت سه سال پس از پایان قرارداد سونی و اکتیویژن در پلی استیشن باقی میماند

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.