آتاری دستی

  • ۰۳ فروردین ۱۴۰۲

Harry Potter Hogwarts Legacy هنوز هم قرار است اواخر سال 2022 منتشر شود

Harry Potter Hogwarts Legacy هنوز هم قرار است اواخر سال 2022 منتشر شود

بروزرسانی

در پست جدیدی Wizarding World (وبسایت رسمی فرنچایزهای Harry Potter و Fantastic Beasts) تأکید کرد که Harry Potter Hogwarts Legacy هنوز هم قرار است اواخر امسال منتشر شود.
در کنار فیلم جدید Fantastic Beasts که در آوریل اکران می شود و اطلاعاتی راجب بیست و پنجمین سالگرد اولین کتاب هری پاتر در ژوئن، این پست همچنین به طور کاملاً قطعی بیان می کند که بازی Harry Potter Hogwarts Legacy امسال منتشر می شود.

داستان اصلی

شایعاتی وجود دارد که گفته می شود انتشار Hogwarts Legacy بازهم به تعویق افتاده است اما این بار تا سال 2023.

انتظار می رفت Hogwarts Legacy در سال 2022 منتشر شود، اما Colin Moriarty مجری پادکست Sacred Symbol در برنامه خود اعلام کرد که بازی به نوعی مشکل دارد و گزارش داد که از عوامل توسعه دهنده شنیده است که Hogwarts Legacy امسال منتشر نمی شود.
Moriarty در مورد جایی که شایعات را شنیده است توضیح نداد و توضیح نداد که این بازی در چه قسمتی مشکل دارد، اما این خبر مطمئناً ضربه‌ به هوادارانی خواهد بود که امیدوار بودند اواخر امسال بازی جدید Harry Potter را تجربه کنند.

Harry Potter Hogwarts Legacy در سال 2020 رونمایی شد و قرار بود که سال 2021 برای Xbox Series X/S , PS5 و PC منتشر شود که چندین ماه قبل از تاریخ اعلام شده به صورت رسمی گفته شد انتشار این بازی تا سال 2022 به عقب رانده شده است.
در حال حاضر گفته می شود که تاریخ انتشار تا سال 2023 به تعویق افتاده است اما هنوز هیچ چیزی به صورت رسمی توسط کمپانی برادران وارنر تأیید یا تکذیب نشده است.

→ خواندن مطلب قبلی

دانلود بازی Call of Duty Mobile

خواندن مطلب بعدی ←

خرید Activision Blizzard توسط Xbox بیش از 20 میلیارد دلار به Sony ضرر زد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins