آتاری دستی

  • ۱۱ خرداد ۱۴۰۲

یوبیسافت لیست بازی های PS4 که با PS5 سازگار نیستند را حذف کرد

یوبیسافت لیست بازی های PS4 که با PS5 سازگار نیستند را حذف کرد

ظاهراً Ubisoft لیستی از بازی های PS4 که در PS5 سازگار نیستند را منتشر کرده بود که Assassin’s Creed Syndicate در میان آنها قرار داشت.
و در حقیقت این لیست منتشر شده تقریباً به طور کامل از بازی های Assassin’s Creed تشکیل شده بود مانند: Assassin’s Creed Syndicate ، Assassin’s Creed Chronicles Trilogy Pack ، Assassin’s Creed Chronicles India ، Assassin’s Creed Chronicles China ، Assassin’s Creed Chronicles Russia ، Risk ، Star Trek Bridge Crew ، Werewolves Within و Space Junkies که گفته شد همه این بازیها با PS5 سازگار نخواهند بود اما در Xbox Series X/S شما دسترسی کامل به این بازی ها خواهید داشت.

اکنون و در ساعاتی پیش Ubisoft با صدور بیانیه ای جزئیات گزارش را زیر سوال برد.
در صحبت با IGN این شرکت فاش کرد که آنها لیست بازی های PS4 را که با PS5 سازگار نیستند حذف کرده اند زیرا ممکن است اشتباهاتی وجود داشته باشد.

طبق گزارشات, لیستی که یوبیسافت از بازی های PS4 که با PS5 سازگار نیستند منتشر کرده بود که شامل بازی های Assassin’s Creed ، Star Trek Bridge Crew ، Werewolves Within و چند بازی دیگر بود دیگر وجود ندارد.
همچنین گفته شد: اکنون این لیست حذف شده است و یوبی سافت می گوید ممکن است کمی گیج کننده باشد، احتمالاً بعضی یا همه بازی های ذکر شده با PS5 سازگار هستند.

→ خواندن مطلب قبلی

تبلیغ تلویزیونی جذاب Assassins Creed Valhalla

خواندن مطلب بعدی ←

اکسپنشن Shadowlands رکورد بیشترین پیش فروش را در تاریخ World of Warcraft ثبت کرد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.