آتاری دستی

  • ۱۸ خرداد ۱۴۰۲

یوبیسافت هم بعد از Xbox به دنبال تجربه دیجیتال

یوبیسافت هم بعد از Xbox به دنبال تجربه دیجیتال

اکنون که E3 2020 به دلیل نگرانی های ویروس کرونا لغو شده است ، ناشران و توسعه دهندگان در حال تهیه گزینه های دیگری برای نمایش های معمول در کنفرانس بازی بسیار پرطرفدار هستند. یکی از این توسعه دهنده ها و ناشر ها یوبیسافت است که در حال ارائه جایگزین دیجیتال برای ارائه محصولات خود است
ناشر بازی هایی مانند Ghost Recon ، Assassin’s Creed و The Division در حال حاضر با توجه به لغو رویداد E3 ، در حال بررسی “تجربه دیجیتال” (Livestream) است.
تعجب آور نخواهد بود اگر بیشتر و بیشتر شرکت ها ادامه دهنده به فکر اهداف مشابه (Livestream) باشند. این کار از لحاظ فنی قبلاً آغاز شده است ، با این که Phil Spencer مدیر بخش xbox مایکروسافت قرار است با توجه به لغو E3 2020 ، میزبان یک رویداد دیجیتال Xbox باشد. در حالی که هیچ ضمانتی وجود ندارد ، سایر شرکت کنندگان معمول E3 ممکن است شروع به اعلام برگذاری رویداد های دیجیتال کنند.
علاوه بر این ، اعلامیه یوبیسافت از یک رویداد دیجیتالی ممکن است تا حدودی برای معرفی 5 بازی جدید خود باشد.
و همانطور که Prince of Persia و نسخه Rainbow Six Siege برای کنسول های Xbox Serie x و Playstation 5 که معرفی شد
شکی نیست که این شرکت با توجه به شرایط مناسب می خواهد این موارد را در عمل نشان دهد. علاوه بر این ، حداقل 5 بازی برای Xbox Series X و PS5 وجود دارد ، از جمله Watch Dogs Legion ، Rainbow Six: QuarantineGods & Monsters که احتمال میرود یوبیسافت اطلاعاتی از این بازی ها میخواهد نمایش بدهد.
روی هم رفته ، با توجه به نگرانی های عظیم بهداشت عمومی در حال حاضر ، لغو E3 2020 ممکن است بهترین راه برای معرفی بازی ها تجربه دیجیتال (LiveStream) باشد.

→ خواندن مطلب قبلی

برنامه جایگزین Xbox برای لغو شدن E3

خواندن مطلب بعدی ←

DLC یورو 2020 رایگان برای PES 2020 تأیید شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.