آتاری دستی

  • ۱۱ تیر ۱۴۰۱

2k Games هفته آینده به آینده WWE 2K می پردازد

2k Games هفته آینده به آینده WWE 2K می پردازد

اکنون که WWE به طور رسمی شایعاتی مبنی بر اینکه WWE 2K21 امسال ساخته نخواهد شد را تأیید کرد، ناشر 2K Games اظهار داشت که هفته آینده به آینده این بازی می پردازد و در مورد کنسل شدن WWE 2K21 بیشتر صحبت خواهد کرد.
همانطور که طرفداران این بازی از قبل می دانند ، هر سال یک بازی جدید WWE 2K منتشر می شود. با این حال ، امسال این اتفاق نخواهد افتاد، به این معنی که هواداران نباید انتظار قسمت جدید را داشته باشند و به جای آن باید توجه خود را به یک بازی مشابه متمرکز کنند.

طبق گفته های 2K Games ، این شرکت جزئیات بیشتری را درباره آینده WWE 2K به اشتراک می گذارد و برنامه های مربوط به بازی های آینده را هفته آینده اعلام خواهد کرد. اگرچه هیچ چیز دیگری در این اطلاعیه ذکر نشده است ،اما این شرکت اعلام کرده است که اخبار بیشتری را روز دوشنبه آینده ساعت 7:00 به اشتراک خواهد گذاشت.

یکی از عوامل مهمی که می تواند در لغو WWE 2K21 نقش داشته باشد WWE 2K20 است. هنگامی که WWE 2K20 منتشر شد ،پر از اشکالات گرافیکی ، glitches ، constant freezes ، crashes و موارد دیگر بود.
در نتیجه ، منتقدین و طرفداران به همین ترتیب بازی را به دلیل عملکرد کم کیفیت و عدم قابلیت پخش آن ، بازی نکردند که در عوض باعث شد WWE 2K20 به طور کلی نقدهای منفی بسیاری را دریافت کند و به دلیل ضعف در فروش و انتقاد ها ، چندین توسعه دهنده با این بازی قطع همکاری کردند و بودجه WWE 2K21 به میزان قابل توجهی کاهش یافت.

اگرچه لغو WWE 2K21 ممکن است لزوماً به معنای پایان این بازی نباشد ، یک سال اضافی برای توسعه قسمت بعدی ممکن است یک اتفاق خوب باشد.
توسعه دهندگان وقت بیشتری برای کار کردن روی محصول دارند که گیم پلی را بهتر کنند قرار است بازی به مراتب بهتر از موارد قبلی باشد.

→ خواندن مطلب قبلی

Xbox Series X به زودی از بازی های خود رونمایی میکند

خواندن مطلب بعدی ←

گیم پلی لورفته Last of Us 2 (خطر اسپویل داستان)

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.