آتاری دستی

  • ۱۴ خرداد ۱۴۰۲

استفاده از انواع Cheat ها با دستگاه Cronus Zen

این Cheat ها توسط دستگاه Cronus Zen انجام می شود با این دستگاه میتوان از انواع Cheat های Aim Bot , Regular Fire و … استفاده کرد.
این دستگاه فقط برای Cheat در Warzone طراحی نشده است و قابل استفاده برای بسیاری از بازی های آنلاین مانند Apex Legend , Fortnite , Red dead 2 و … است.
دستگاه Cronus Zen از طریق کابل به کنترلر متصل می شود و از طریق کنترلر میتوانید انوع نوع Cheat را از روی صفحه نمایش دستگاه Cronus Zen انتخاب کنید.

این دستگاه برای استفاده از Cheat در بازی های آنلاین طراحی شده است و قابل استفاده برای PC و تمامی کنسول ها مانند Xbox one , PS4 و Nintendo می باشد.
قیمت این دستگاه در حال حاضر در فروشگاه های آنلاین 90 یورو می باشد یعنی حدود 2 میلیون تومان. (قیمت دقیق 2,398,680)

این دستگاه بسیاری از توسعه دهنده های بازی های آنلاین را به دردسر می اندازد و در حال حاضر به دنبال راهی برای جلوگیری از این موضوع هستند.
اما در حال حاضر راهی برای جلوگیری از این نوع Cheat ها که با دستگاه Cronus Zen انجام می شود وجود ندارد حال باید دید که این موضوع تا به کی ادامه دار خواهد بود زیرا این دستگاه به طور کل هیجان بازی آنلاین را از بین می برد و در صورت پیدا نشدن راه حل بسیاری از بازیکنان به خاطر این دستگاه از بازی های آنلاین کنار می روند.

→ خواندن مطلب قبلی

بازی The Witcher 3 برای Xbox Series X و PS5 منتشر می شود

خواندن مطلب بعدی ←

دانلود بازی Bright Paw 1.0.11

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.