آتاری دستی

  • ۰۲ مهر ۱۴۰۲

Activision تأیید کرد که یک Call of Duty جدید در اواخر سال 2021 منتشر خواهد شد

Activision تأیید کرد که یک Call of Duty جدید در اواخر سال 2021 منتشر خواهد شد

اکتیویژن در سال 2021 نیز یک Call of Duty دیگر منتشر خواهد کرد.
دنیس دورکین یکی از مدیران اکتیویژن این خبر را اعلام کرد و گفت: ما یک سال با منتشر کردن Warzone و بروزرسانی های متعدد در سال 2021 به بزرگترین جامعه بازیکنان رسیدیم و جای تعجب نیست که اکتیویژن نسخه پریمیوم قدرتمند دیگری نیز دارد که برای اواخر امسال برنامه ریزی شده است.

فرنچایز Call of Duty در سال گذشته به لطف انتشار Warzone و Black Ops Cold War عملکرد بسیار موفقی داشت و با ادغام این دو اکتیویژن نشان داده است که مصمم است Warzone را به عنوان یک بازی ثابت در Call of Duty حفظ کند در حالی که عناوین مستقل جدید را دنبال می کند.
اکتیویژن در حال حاضر هیچ جزئیاتی راجب بازی آینده Call of Duty به اشتراک نگذاشته است حتی هنوز مشخص نیست که موضوع آن چیست یا حتی به دست کدام استودیو در دست ساخت است.
اما به نظر می رسد دنباله ی Call of Duty: Modern Warfare باشد.
بازی جدید Call of Duty احتمالاً مانند Black Ops Cold War که در 13 نوامبر 2020 منتشر شد در یک بازه زمانی مشابه در سال 2021 منتشر خواهد شد.

این موضوع عجیبی نیست که اکتیویژن در طول 1 یا 2 سال تعداد بسیار زیادی بازی منتشر می کند, زیرا همانطور که در گذشته بسیاری از کارکنان و مدیران Blizzard اعلام کردند این کمپانی فقط و فقط به دنبال ساخت بازی های بیشتر و با هزینه ی کمتر است.
بسیاری از کارکنان شرکت بازی سازی Blizzard بعد از ادغام این شرکت با Activison از فشاری که اکتیویژن برای ساخت بازی های بیشتر به آن ها می آورد بسیار ناراضی بودند که باعث شد این شرکت را ترک کنند.

→ خواندن مطلب قبلی

انتشار Prince of Persia: The Sands of Time Remake برای بار دوم به تعویق افتاد

خواندن مطلب بعدی ←

اکسپنشن Final Fantasy 14 Endwalker در پاییز 2021 منتشر خواهد شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.