آتاری دستی

  • ۰۶ خرداد ۱۴۰۱

Apex Legends Mobile هفته آینده منتشر خواهد شد

Apex Legends Mobile هفته آینده منتشر خواهد شد

تاریخ انتشار نسخه رسمی Apex Legends Mobile مشخص شد. EA تایید کرده است که نسخه موبایل Apex Legends در تاریخ 17 می (27 اردیبهشت) در سراسر جهان در دسترس قرار میگیرد.

Apex Mobile اولین بار در سال 2020 معرفی شد و در مارس سال گذشته برای پیش ثبت نام باز شد, آزمایش‌ های بتای منطقه‌ ای در تایوان، هنگ‌کنگ و برخی مناطق دیگر موفقیت‌ آمیز بود و EA اوایل این ماه اعلام کرد که برای عرضه جهانی Apex Mobile آماده می‌شود.
بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که Apex Mobile با دو نقشه Kings Canyon و World’s Edge به همراه ده Legends راه اندازی شود که 9 عدد از این Legend ها (کارکتر های درون بازی) قبلاً نام‌ گذاری شده‌ اند، از جمله Bloodhound، Gibraltar، Lifeline، Pathfinder، Wraith، Bangalore، Octane، Caustic و Mirage. دهمین مورد یک راز باقی مانده است.

خبر خوب Apex Mobile این است که بازیکنان دیگر نگران هکر های نسخه های کنسول یا رایانه شخصی نخواهند بود. این تا حد زیادی به این دلیل است که Apex Mobile یک پورت نیست و یک بازی کاملاً جدید است که به طور خاص برای موبایل ساخته شده است، بنابراین هک هایی که روی رایانه شخصی یا کنسول ها کار می کنند روی تلفن همراه قابل اجرا نیستند.

→ خواندن مطلب قبلی

دانلود بازی MARVEL Future Revolution 1.8.3

خواندن مطلب بعدی ←

دانلود بازی Hearthstone 23.2.138759

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.