آتاری دستی

  • ۱۱ تیر ۱۴۰۱

Battlefield 2042 یکی از بدترین بازی های Steam

Battlefield 2042 یکی از بدترین بازی های Steam

بیش از 30000 نقد منفی برای Battlefield 2042 در Steam باعث شده است که این بازی به یکی از ضعیف‌ ترین بازی‌ های Steam تبدیل شود.

از بیش از 33000 نظر در Steam فقط 26 درصد مثبت هستند, این بدان معناست که از مجموع بیش از 59000 بازی موجود در Steam, بازی Battlefield 2042 که در 19 نوامبر (28 آبان) منتشر شد در رتبه هشتم بدترین بازی های Steam قرار بگیرد و همانطور که در گذشته گزارش شد رتبه اول بدترین بازی های تاریخ Steam نیز متعلق به eFootball 2022 است.

در حال حاضر اکثر نقد ها به Battlefield 2042 درباره وجود باگ های بسیار زیاد, مشکلات اتصال به سرور و Matchmaking است اما وجود باگ های متعدد دلیل اصلی وجود این حجم از نظرات منفی بوده است.
به نظر می رسد مشکلات نسخه PC بازی Battlefield 2042 نسبت به نسخه کنسول ها بسیار بیشتر است, زیرا این بازی در کنسول ها نیز از وجود باگ ها رنج می برد اما شدت انتقاد و اعتراض بازیکنان نسخه کنسول هرگز به اندازه بازیکنان نسخه PC نبوده است.

اخیراً DICE استودیو توسعه دهنده این بازی اعلام کرده که قرار است طی 30 روز آینده 2 بروزرسانی جدید برای بازی منتشر شود که مشکلات را برطرف خواهند کرد, بروزرسانی اول متمرکز برای رفع باگ ها خواهد بود و بروزرسانی دوم به نوعی یک بروزرسانی بزرگ و اساسی خواهد بود که به طور کلی تمام مشکلات حال حاضر این بازی را برطرف می کند.

→ خواندن مطلب قبلی

بازیکنان Forza Horizon 5 از مرز 10 میلیون گذشت

خواندن مطلب بعدی ←

بروزرسانی Year 2 بازی HITMAN 3 برای بهار 2022 برنامه ریزی شده است

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.