آتاری دستی

  • ۱۸ خرداد ۱۴۰۲

BioWare اعلام کرد پروژه Anthem Next لغو شد

BioWare اعلام کرد پروژه Anthem Next لغو شد

سرانجام BioWare اعلام کرد که ساخت Anthem Next را به طور دائم متوقف می کند و البته تایید کرد که سرورهای Anthem به طور معمول ادامه خواهند داد.

به احتمال زیاد عوامل مختلفی در تصمیم BioWare برای پایان دادن به ساخت Anthem Next نقش داشته اند، اما این استودیو در اعلامیه خود به طور خاص 19-COVID و فشار های کار در خانه را دلیل لغو این پروزه اعلام کرد.
کریستین دایلی تهیه کننده اجرایی Anthem نوشت: سال 2020 با سال های دیگر متفاوت بود و ما در حالی که در BioWare مشغول کار برروی پروژه جدید بازی خود بودیم, همه گیر شدن 19-COVID باعث کار در خانه شد که بر بهره وری ما تأثیر گذاشت و تمام برنامه هایی که ما به عنوان استودیو برای این بازی قبل از 19-COVID برنامه ریزی کرده بودیم کاملاً به هم ریخت که باعث شد فشار روحی بیش از حدی به تیم ما وارد شود.

در هفته های گذشته گزارش داده شده بود که EA قرار است تصمیم نهایی را راجب بازی Anthem بگیرد, که ظاهراً این اتفاق اکنون رخ داد و دیگر قرار نیست آپدیت بزرگ Anthem 2.0 که به Anthem Next شناخته می شد منتشر شود و این بازی به عنوان یک پروژه شکست خورده باقی خواهد ماند.
به احتمال بسیار زیاد یکی از دلایل اصلی لغو Anthem Next این بود که EA نمیخواست بودجه ای را برای توسعه Anthem Next اختصاص دهد.
زیرا بلومبرگ در هفته های گذشته گزارش داده بود که مشخص نیست که EA بخواهد بودجه ای را برای توسعه و اصلاح بازی به توسعه دهندگان اختصاص دهد.

→ خواندن مطلب قبلی

رویداد PlayStation State of Play فردا 10 بازی جدید را برای PS4 و PS5 رونمایی خواهد کرد

خواندن مطلب بعدی ←

تریلر PUBG: New State

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.