آتاری دستی

  • ۱۱ تیر ۱۴۰۱

BlizzCon 2022 لغو شد

BlizzCon 2022 لغو شد

کمپانی Blizzard در بیانیه‌ای اعلام کرد که رویداد BlizzCon که قبلاً برای سال آینده برنامه‌ ریزی شده بود لغو شد تا در این زمان Blizzard بتواند روی حمایت از تیم‌ها و پیشرفت بازی‌ ها تمرکز کند.
این بیانیه همچنین شروع تحقیقات روی شکایت جاری Activision Blizzard را تأیید می‌ کند.

علی‌رغم لغو این رویداد, Blizzard می‌گوید: هنوز هم قرار است در ماه‌ های آینده اعلامیه‌ و بروزرسانی هایی را برای بازی‌ های خود ارائه کنیم و همچنین به دنبال این هستیم که یک رویداد مشابه BlizzCon را در آینده داشته باشیم. (احتمالاً شبیه رویداد های ترکیبی آنلاین)
در این بیانیه تاکید شده است: رویداد آینده به هر شکلی که باشد، ما باید اطمینان حاصل کنیم که تا حد ممکن با امنیت و با استقبال مردم مواجه شود.

هنگامی که BlizzCon 2021 در ماه می 2020 لغو شد، بلیزارد BlizzConline را به عنوان یک جایگزین دیجیتالی معرفی کرد تا بتواند در محدودیت های همه گیری Covid-19 این رویداد را بازگرداند.
با توجه به اینکه رویداد های فیزیکی صنعت Game در حال حاضر وجود ندارند و مشکلات حقوقی Blizzard هنوز در جریان است تعجب آور نبود که BlizzCon 2022 لغو شود و احتمالا مانند سال گذشته این رویداد جای خود را به رویداد BlizzConline 2022 خواهد داد.
البته بیانیه اخیر Blizzard عملاً این رویداد را تا اطلاع ثانوی لغو کرده است, اما این احتمال داده می شود که اواخر 2022 ما شاهد احیای Blizzcon باشیم احتمالاً در قالب یک رویداد آنلاین.

→ خواندن مطلب قبلی

گیم پلی بخش کمپین Halo Infinite

خواندن مطلب بعدی ←

انتشار Shadow Warrior 3 تا سال 2022 به تعویق افتاد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.