آتاری دستی

  • ۰۲ مهر ۱۴۰۲

Call of Duty 2021 برای هردو نسل کنسول منتشر خواهد شد

Call of Duty 2021 برای هردو نسل کنسول منتشر خواهد شد

اکتیویژن اعلام کرد بازی بعدی Call of Duty بر روی کنسول های نسل قبل و نسل جدید منتشر خواهد شد و دارای محیطی است که طرفداران آن را می شناسند و دوست دارند.

Daniel Alegre رئیس Activision در رابطه با بازی جدید توضیح داد: تیم های ما همچنان در تلاش برای انتشار نسخه جدید Call of Duty در اواخر امسال هستند و این تیم سخت تلاش می کند تا یک تجربه عالی بدون و دردسر برای بازیکنان کنسول های نسل قبل و نسل جدید ایجاد کند.
او همچنین اعلام کرد که بازی بعدی از محیطی است که طرفداران ما آن را می شناسند و دوست دارند و معتقد است که Call of Duty جدید با استقبال فوق العاده ای روبرو خواهد شد.

بازی در حال حاضر توسط Sledgehammer Games در حال توسعه است و قرار است در اواخر 2021 (بین اکتبر تا پایان دسامبر 2021) منتشر شود.
در گذشته شایعاتی وجود داشت که گفته می شد عنوان Call of Duty جدید Vanguard خواهد بود که با توجه به تیزر تبلیغاتی اخیر Warzone مشخص شد که چنین چیزی حقیقت ندارد زیرا طرفداران در تصویر فصل 5 نکاتی پیدا کرده اند که پس از رمز گشاییی آن ها به عنوان Vanguard رسیده اند.
در تصویر تبلیغاتی اپراتور جدیدی را می بینیم که جلوی دیوار پیام هایی به زبان ژاپنی نشسته است که یکی از طرفداران تصمیم گرفت از طریق Google translate رمزگشایی کند و متوجه شد که در یک خط خاص نوشته شده است: Vanguard is Coming که مشخص می کند این عنوان مربوط به فصل جدید Warzone و Cold War خواهد بود و ظاهراً هیچ ربطی به Call of Duty جدید نخواهد داشت.


→ خواندن مطلب قبلی

تریلر فصل 5 Warzone و Black ops Cold War

خواندن مطلب بعدی ←

انتشار Evil Dead: The Game تا سال آینده به تعویق افتاد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.