آتاری دستی

  • ۱۱ تیر ۱۴۰۱

Death Stranding Director’s Cut در بهار 2022 به PC می آید

Death Stranding Director's Cut در بهار 2022 به PC می آید

بروزرسانی

نسخه PC بازی Death Stranding Director’s Cut توسط بیانیه مطبوعاتی 505Games تأیید شد و این بازی قرار است در بهار 2022 برای PC منتشر شود.

از آنجایی که بازی اصلی به PC راه پیدا کرده بود، انتظار داشتیم که نسخه توسعه یافته Director’s Cut در یک مقطع زمانی به PC پورت شود که ساعاتی پیش دقیقاً از طریق یک بیانیه مطبوعاتی اطلاعات انتشار این نسخه برای PC به بیرون درز کرده بود.

داستان اصلی

Death Stranding Director’s Cut یک نسخه ارتقا یافته و پیشرفته از نسخه سال 2020 این بازی برای PS5 بود که سال گذشته شاهد انتشار آن بودیم, اگرچه با توجه به فروش خوب نسخه اصلی این بازی در PC, انتظار می رفت که نسخه بهبود یافته را در نهایت روی PC ببینیم که تا کنون چنین نشده است.

اکنون به نظر می رسد که سایت سخت افزاری Videocardz.com یک نسخه اولیه از نسخه مطبوعاتی CES 2022 را از فناوری گرافیکی جدید اینتل Xe Super Sampling (XeSS) دریافت کرده است که اطلاعات مهمی را افشا میکند. (Videocardz یکی از بزرگ‌ترین افشاکننده‌ های اطلاعات سخت‌ افزاری است)
این بیانیه مطبوعاتی که ظاهراً قرار است در جریان کنفرانس CES 2022 اینتل منتشر شود، به طور خاص به انتشار Death Stranding Director’s Cut روی PC اشاره می کند.
این نسخه مطبوعاتی شامل نقل قولی از Neil Rally رئیس 505Games است که می گوید: خوشحالیم که همکاری خود را با اینتل برای نسخه Death Stranding Director’s Cut بر روی PC اعلام کنیم.

این در واقع اولین باری نیست که به انتشار مجدد بازی استودیو Kojima Productions برای PC اشاره می شود.
سال گذشته در اکتبر ورودی پایگاه داده Steam برای نسخه پایه Death Stranding بروزرسانی‌ های مخفی متعددی را در backend دریافت کرد که به توسعه‌ دهنده اشاره می‌کرد که روی محتوای جدیدی کار می‌ کند که آخرین بروزرسانی در ماه اکتبر انجام شد، بنابراین اگر Director’s Cut به PC بیاید اتفاق قریب الوقوعی نخواهد بود.

→ خواندن مطلب قبلی

Resident Evil Village برنده بازی سال Steam شد

خواندن مطلب بعدی ←

PSVR2 در جریان رویداد CES 2022 معرفی شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.