آتاری دستی

  • ۳۰ دی ۱۳۹۹

DLC بازی Cyberpunk 2077 اوایل سال 2021 به صورت رایگان منتشر خواهد شد

DLC بازی Cyberpunk 2077 اوایل سال 2021 به صورت رایگان منتشر خواهد شد

قبل از انتشار Cyberpunk 2077 استودیو CD Projekt نشان داد که چندین اکسپنشن DLC و حالت چند نفره بازی در دست ساخت است.
همچنین این استودیو در گذشته تایید کرده بود که حالت چند نفره این بازی قبل از سال 2021 منتشر نخواهد شد.

چند هفته قبل در طی یک جلسه اضطراری رئیس CDPR آدام کیچینسکی گفت: برای قضاوت خیلی زود است که چه اتفاقی برای حالت DLC و چند نفره بازی می افتد, ما در حال حاضر بر روی بهبود Cyberpunk متمرکز شده ایم و در اوایل سال آینده در مورد آن بحث خواهیم کرد.
اکنون یک صفحه جدید به وب سایت بازی اضافه شده است که این موضوع را تایید می کند که DLC به زودی منتشر خواهد شد, اگرچه اطلاعات اندکی در مورد آنچه که برای بازیکنان در نظر گرفته شده است می دهد اما تایید می کند که DLC رایگان از اوایل سال 2021 برای Cyberpunk 2077 منتشر خواهد شد.


انتشار این DLC رایگان میتواند شروعی پر قدرت برای Cyberpunk 2077 در سال جدید باشد و به نوعی یک حرکت رو به جلو بعد از راه اندازی فاجعه بار این بازی در کنسول های Xbox One و PS4 است, که باعث شد بازی Cyberpunk 2077 تا اطلاع ثانوی از فروشگاه Playstation حذف شود و به تمام بازیکنان بازپرداخت داده شود, همچنین Xbox نیز یک هشدار به صفحه این بازی در فروشگاه خود اضافه کرد.
این عملکرد فاجعه بار تا جایی پیش رفت که برخی از سرمایه گذاران CD Projekt Red به دلیل نارضایتی از عملکرد Cyberpunk 2077 در حال بررسی اقدامات قانونی علیه این شرکت بودند, حتی شرکت سرمایه گذاری نیویورک یک دادخواست علیه این شرکت ارائه داده است.
در حال حاضر 2 شرکت سرمایه گذاری از لهستان و نیویورک و یک شرکت جداگانه با نام Rosen Law از CD Projekt Red در خواست خسارت کرده اند.

باید دید DLC و حالت چند نفره می تواند از نارضایتی سرمایه گذاران کم کند یا اتفاقات دیگری برای این استودیو رخ خواهد داد.

→ خواندن مطلب قبلی

بازی های رایگان PS Plus برای ژانویه 2021 مشخص شدند

خواندن مطلب بعدی ←

دانلود بازی Standoff 2 v0.15.0

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام