آتاری دستی

  • ۱۸ خرداد ۱۴۰۲

DLC یورو 2020 همین حالا در آپدیت PES 2020

DLC یورو 2020 همین حالا در آپدیت PES 2020

یورو 2020 به دلیل همه گیر شدن کورنا ویروس تا سال آینده برگزار نمی شود – اما اکنون می توانید این مسابقات را در PS4 و Xbox One به عنوان بخشی از PES 2020 بازی کنید.

یک پیشنهاد جدید DLC با عنوان Data Pack 7.0 ، این مسابقات را به همراه هفت افسانه سری جدید Iconic Moment برای MyClub ، به مسابقات PES 2020 اضافه می کند ، پاسخ کونامی به Ultimate Team.

تمام 55 تیمی که در مرحله مقدماتی از یورو 2020 وارد شدند ، از جمله بازیهای نادر از جمله جزایر فارو ، سان مارینو و آندورا ، با تیم ها و کیت های فعلی خود در DLC هستند. شما می توانید با استفاده از توپ مسابقه یورو 2020 ، مسابقات را با گروه هایی تنظیم کنید که به دلخواه خود انجام دهند. دو مورد از بزرگترین استادیوم رقابت ها ، ومبلی و سن پترزبورگ نیز با دقت دوباره ایجاد شده اند.

لیست افسانه های MyClub به روز شده را که همه آنها با الهام از یک مسابقه یا لحظه معروف ،به یاد می آورید، تشکیل می دهد که شامل دنیس برگکامپ ، امانوئل پیت ، رابرت پیرس ، ایکر کاسیاس ، گیتی ، روبرتو کارلوس و فرناندو مورینتس است.

در یادداشت های رسمی pates PET 2020 Data Pack 7.0 ، Konami ذکر می کند که این دو مشکل از MyClub را نیز برطرف کرده است:

موضوعی که باعث شده ارزش های نادرست Team Strength در لیست Squad برای همه تیم هایی که بازیکنانی از سری Moment Iconic را شامل می شوند ، نمایش داده شود. این مسئله با استفاده از Matchday که با تیم Base شما متفاوت است ، آغاز شد.

مسئله ای که در آن فیلتر سطح قدرت تیم برای انجام مسابقات در مسابقات رده بندی به درستی کار نمی کند. این مسئله با جابجایی به یک میادین معمولی از یک کلوب Edition Squad که با تیم پایه شما متفاوت است آغاز شد.

 

→ خواندن مطلب قبلی

تریلر و گیم پلی Valorant

خواندن مطلب بعدی ←

نظر کارگردان Resident Evil 4 راجب بازسازی این بازی

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.