آتاری دستی

  • ۱۴ تیر ۱۴۰۱

Dragonflight تغییراتی اساسی در World of Warcraft ایجاد خواهد کرد

Dragonflight تغییراتی اساسی در World of Warcraft ایجاد خواهد کرد

بعد از مدت ها شایعه بلاخره از اکسپنشن جدید World of Warcraft رونمایی شد و مشخص شد که تمامی شایعات حقیقت داشته اند و در اکسپنشن جدید (Dragonflight) ما شاهد رونمایی از سرزمین اژدهایان بودیم. Dragonflight در Dragon Isles اتفاق می‌افتد, شما تاریخ اژدهایان باستانی و پادشاهی آنها را بررسی می کنید، می آموزید که در 10000 سال گذشته چه اتفاقی برای آنها افتاده است و سعی می کنید برای مبارزه با تهدیدات جدید با آنها متحد شوید.

در Dragonflight قرار است Race جدید Dracthyrs و Class جدید Evoker که فقط برای نژاد جدید در دسترس است به بازی اضافه شوند, که گفته می شود جادو را با توانایی های منحصر به فرد اژدها ترکیب می کند.
Dracthyrs از سطح 58 شروع می شود و برای لول آپ مسیر کمی متفاوت را از طریق Dragon Isles طی می کند و Evoker نیز شامل دو Specialization خواهد بود که یکی از آنها Ranged DPS و دیگری Healer است.

در Dragonflight شما می توانید یک اژدها باشید و همچنین می توانید سوار اژدها شوید. شما این توانایی را خواهید داشت که یک اژدها را به عنوان یک mount آموزش دهید تا بتوانید با آن و با استفاده از سیستم جدید Dragonriding پرواز کنید. اگرچه کاملاً شبیه پرواز بر روی یک mount معمولی نیست.
سیستم جدید Dragonriding, به بازیکنان اجازه می دهد mount های اژدهای خود را شخصی سازی کنند. Dragonriding با مانور های حرکتی تعامل بیشتری دارد و قرار است از روز اول انتشار در دسترس باشد.

Blizzard گفته است که تلاش زیادی برای اصلاح سیستم‌ های بازی انجام داده است که اولین مورد, تغییر اساسی در سیستم Talent ها خواهد بود که شبیه به حالت اکسپنشن های قدیمی wow است. Talent ها به یکباره تبدیل به Tree (مانند Skill Tree) می شوند و به شما امکان می دهند شخصیت خود را به یک Class ترکیبی تبدیل کنید, ویژگی که در اکسپنشن های قدیمی بازی رایج بود.
Profession ها نیز باز سازی خواهند شد. نحوه جمع‌آوری منابع و تبدیل آن‌ ها به وسایل و آیتم‌ ها به طور کلی تغییر خواهد کرد.
یکی از تغییرات اساسی در Professions به شما این امکان را می دهد که بدون داشتن یک حرفه مشخص و بدون هیچ مشکلی اقلامی را بسازید. شما تمام مواد مورد نیاز برای آیتم را کنار هم قرار می دهید و سپس از یک NPC یا یک بازیکن می خواهید آن را بسازد, این نیاز به داشتن شخصیت‌ های متعدد را از بین می‌برد
.

رابط کاربری WoW نیز شامل تغییرات خواهد شد تا ظاهری مدرن پیدا کند. Mini Map و Health Bar بزرگتر خواهند شد, سپس می‌توانید عناصر مانند آن‌ ها را بردارید و آن‌ ها را روی صفحه‌ حرکت دهید تا متناسب با سبک بازی‌ خودتان باشد.

اکسپنشن Dragonflight در حال حاضر تاریخ انتشار ندارد اما طبق اعلام Blizzard بزودی تست های Alpha آغاز خواهد شد.
شایعاتی وجود دارد که گفته می شود انتشار این اکسپنشن برای نوامبر 2022 برنامه ریزی شده است که کمی دور از ذهن است و به احتمال بسیار زیاد اکسپنشن Dragonflight تا قبل از سال 2023 منتشر نخواهد شد.

سینماتیک World of Warcraft: Dragonflight

→ خواندن مطلب قبلی

سینماتیک Wrath of the Lich King Classic

خواندن مطلب بعدی ←

تاریخ انتشار نسخه نهایی Baldur’s Gate 3 مشخص شد

یک مورد نظر

  • […] Dragonflight که در آوریل از آن رونمایی شد به ما نشان داد که اژدهایان و Dragon Isles افسانه ای به World of Warcraft می آیند و بازیکنان تاریخچه اژدهایان باستانی و پادشاهی آنها را کشف می کنند و می آموزند که در ۱۰۰۰۰ سال گذشته چه اتفاقی برای آنها افتاده است و در نهایت تلاش می کنند تا با آنها اتحاد برقرار کنند تا با تهدید های جدید در قلمرو مبارزه کنند. Dragonflight برای پیش خرید در سه نسخه با قیمت های ۵۰، ۷۰ و ۹۰ دلار و همچنین یک مجموعه Collector که با قیمت ۱۳۰ دلار به فروش می رسد در دسترس است. هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار مشخص نشده است، اما بر اساس زمان‌ بندی انتشار اکسپنشن های قبلی می توانیم حدس بزنیم که Dragonflight قبل از فصل تعطیلات منتشر خواهد شد. […]

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.