آتاری دستی

  • ۰۶ مهر ۱۴۰۲

Dying Light 2 از رزولوشن 4k و 60 فریم در Xbox Series X و PS5 پشتیبانی خواهد کرد

Dying Light 2 از رزولوشن 4k و 60 فریم در Xbox Series X و PS5 پشتیبانی خواهد کرد

بازی Dying Light 2 دارای حالت هایی برای تغییر گرافیک به 4k و 60 فریم بر ثانیه خواهد بود.

در مصاحبه جدید Wccftech با چندین سازنده اصلی Dying Light 2 این ویژگی اعلام شد, هنگامی که از وی سوال شد که آیا Dying Light 2 از 4K و 60FPS در PS5 و Xbox Series X پشتیبانی می کند، Tomasz Szałkowski پاسخ داد که این بازی به شما اجازه می دهد خودتان کیفیت, فریم ریت و رزولوشن را انتخاب کنید.
Szałkowski توضیح داد که آنها در حال حاضر سخت روی عملکرد بازی کار می کنند اما او نمی تواند جزئیات بیشتری را در این مرحله ارائه دهد.

با این حال که Dying Light 2 به این زودی ها منتشر نمی شود اما مطمئناً این یک نشانه امیدوار کننده است که تیم توسعه دهنده Techland قصد دارد از سخت افزار نسل بعدی برای ساخت بازی خود استفاده کند.
این در واقع اولین بار نیست که توسعه دهندگان Dying Light 2 در مورد سخت افزار نسل بعدی صحبت می کنند, در سال 2020 توسعه دهندگان Dying Light 2 گفتند که می خواهند از ویژگی های ردیابی اشعه برای Dying Light 2 استفاده کنند که بازی بسیار بهتر و شگفت انگیز تر به نظر برسد.

پس از مدت ها سکوت سرانجام توسعه دهنده Techland ماه گذشته با انتشار یک ویدیو اعلام کرد بازی Dying Light 2 در سال 2021 منتشر خواهد شد اما هنوز تاریخ انتشار مشخص نیست و با توجه به این گفته ها باید احتمال داد این بازی اواخر امسال منتشر شود.

→ خواندن مطلب قبلی

دانلود بازی Arena of Valor: 5v5 Arena Game

خواندن مطلب بعدی ←

رویداد دیجیتالی E3 برای همه بینندگان کاملاً رایگان خواهد بود

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.