آتاری دستی

  • ۱۸ خرداد ۱۴۰۲

EA اواخر این هفته تصمیم نهایی را راجب سرنوشت Anthem خواهد گرفت

EA اواخر این هفته تصمیم نهایی را راجب سرنوشت Anthem خواهد گرفت

طبق گزارش بلومبرگ, EA تصمیم نهایی در مورد آینده Anthem را در اواخر این هفته اتخاذ می کند.

استودیو Bioware در سال 2019 پس از انتشار بازی Anthem به دلیل مشکلات فراوان در رابط کاربری , مکانیک های بازی , بارگیری و بسیاری از این دست مشکلات به طور کامل یک راه اندازی فاجعه بار را شاهد بود.
در اکتبر سال 2020 BioWare اعلام کرد که تغییرات بزرگ Anthem در راه هستند از جمله بازگرداندن کامل Javelins و یک سیستم جدید Artifact.
برنامه ها برای آینده بازی در یک پست طولانی وبلاگ از BioWare ارائه شد و آن را Anthem 2.0 می نامیدند.

از آن زمان Anthem 2.0 به عنوان Anthem Next شناخته می شد اما طبق گفته بلومبرگ مشخص نیست که EA بخواهد بودجه ای را برای توسعه و اصلاح بازی به توسعه دهندگان اختصاص دهد.
نویسنده پست های وبلاگ سال گذشته که جزئیات آینده Anthem را اعلام کرده بود, تهیه کننده اجرایی کریستین دایلی در ماه دسامبر سال گذشته از تیم توسعه دهنده Anthem جدا شد و اکنون EA سرنوشت بازی را تعیین می کند.

طبق گفته برخی از نزدیکان به این کمپانی, مدیران EA آخرین نسخه Anthem Next را بررسی کرده و در مورد ادامه همکاری یا کنار گذاشتن پروژه تصمیم خواهند گرفت.
گفته می شود تیم Anthem Next از 30 نفر تشکیل شده است و منابع ناشناس ادعا می کنند BioWAre برای تولید محتوای جدید و ادامه تلاش برای تعمیرات اساسی بازی خواهان 90 نفر بوده است.

→ خواندن مطلب قبلی

Flash کارکتر بعدی کراس اوور Fortnite خواهد بود

خواندن مطلب بعدی ←

تریلر رسمی Black Myth: Wukong

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins