آتاری دستی

  • ۱۲ تیر ۱۴۰۱

Epic در لیست سیاه Apple, هنوز قرار نیست Fortnite به App Store بازگردد

Epic در لیست سیاه Apple, هنوز قرار نیست Fortnite به App Store بازگردد

Apple اجازه بازگشت Epic به App Store را نمی دهد.
طبق گفته Tim Sweeney بنیانگذار و مدیرعامل Epic، کمپانی Apple بازی Fortnite را در لیست سیاه قرار داده است و ممکن است فرایند تجدید نظر Apple و تغییر موضع آنها تا پنج سال به طول بیانجامد.
تیم سویینی به مدیر Apple نیز اعلام کرد: رقمی (6 میلیون دلار) که دادگاه برای مجازات نقض قرارداد Epic مشخص کرده بود را به Apple پرداخت کرده است.
تیم سویینی به دنبال راهی برای بازگشت Epic به App Store است و درخواست کرده است که Apple حساب های توسعه دهندگان Epic را که سال گذشته متوقف کرده بود بازیابی کند، تا از این طریق Fortnite به Mac و iOS بازگردد و همچنین نسخه iOS را به مراحل توسعه و آزمایش Unreal Engine بازگرداند.

نماینده حقوقی Apple نیز در پاسخ این درخواست را رد کرد و اعلام کرد ما اختیار خود را برای بازنگرداندن حساب های توسعه دهندگان Epic استفاده می کنیم, علاوه بر این تا زمانی که رای دادگاه ناحیه قطعی و غیرقابل تجدید نظر نشود، Apple هیچ درخواست دیگری را برای انجام این کار بررسی نخواهد کرد.
Epic Games به صورت عمدی نقض قرارداد را مرتکب شده است و طبق حکم دادگاه Apple این حق را دارد مطابق این قرارداد عمل کند.

در هفته های گذشته بود که Epic در دادگاه پیروزی مهمی برابر Apple کسب کرد که اعلام شد: Apple دیگر نمی تواند توسعه دهندگان برنامه و بازی را از استفاده سیستم پرداخت درون برنامه ای منع کند.
با این حکم تمامی توسه دهندگان بازی و برنامه های موجود در App Store میتوانند از سیستم پرداخت مستقیم در برنامه یا بازی خود استفاده کنند, که با اینکار تمامی پول پرداختی مستقیماً به توسعه دهندگان خواهد رسید.
همچنین در این دادگاه مشخص شد که Epic به دلیل نقض قرارداد با Apple باید %30 از درآمد Fortnite را در آن مدت کوتاه که قوانین App Store را نقض کرده بود به این کمپانی پرداخت کند.
زیرا زمانی که Epic سیستم پرداخت مستقیم را در Fortnite قرار داده بود این کار مطابق با قوانین App Store نبوده, بنابراین باید %30 از درآمدی که در این مدت از طرف کاربران iOS دریافت کرده بود به Apple پرداخت کند.

→ خواندن مطلب قبلی

Gran Turismo 7 ارتقاء رایگان نسل جدید نخواهد داشت

خواندن مطلب بعدی ←

Tom Hardy و یک اسکین جدید از Venom به fortnite می آیند

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.