آتاری دستی

  • ۱۰ مهر ۱۴۰۲

FIFA 22 در PC از ویژگی های نسل بعدی این بازی پشتیبانی نخواهد کرد

FIFA 22 در PC از ویژگی های نسل بعدی این بازی پشتیبانی نخواهد کرد

نسخه PC بازی FIFA 22 به طور کلی با نسخه Xbox One و PS4 برابری می کند و از ویژگی های نسل بعدی این بازی پشتیبانی نخواهد کرد.

روز گذشته تریلر رسمی FIFA 22 منتشر شد که در این تریلر EA از فناوری HyperMotion به کار رفته در این بازی رونمایی کرد, که به گفته سایت رسمی EA این یک فناوری انیمیشن جدید است که از ضبط حرکت و یادگیری ماشین برای تولید انیمیشن های باورپذیر تر به صورت واقعی استفاده می کند.
به نظر می رسد فناوری جالبی برای ساختن مسابقات منطقی و باورپذیر است, اما بسیار ناامید کننده است که نمیتوانید آن را در PC تجربه کنید و این ویژگی تنها برای Xbox Series X/S و PS5 در دسترس خواهد بود, بنابراین کنسول های نسل قبل و PC از این ویژگی محروم خواهند بود.

امروز در رابطه با FIFA 22 خبر بد دیگری نیز منتشر شد که: FIFA 22 برای کسانی که نسخه استاندارد این بازی را خریداری می کنند, نسخه نسل بعدی رایگان ارائه نخواهد داد و فقط کسانی که نسخه Ultimate Edition FIFA 22 را خریداری کنند نسخه نسل بعدی رایگان دریافت خواهند کرد.
بنابراین دارندگان کنسول های نسل قبل برای ارتقأ بازی خود در کنسول های نسل جدید باید نسخه Ultimate Edition FIFA 22 با قیمت 100 دلار خریداری کنند.
همچنین در صورتی که شما بخواهید نسخه استاندارد FIFA 22 را برای Xbox Series X/S یا PS5 خریداری کنید باید 10 دلار بیشتر پرداخت کنید.

→ خواندن مطلب قبلی

تریلر و تاریخ انتشار FIFA 22

خواندن مطلب بعدی ←

دانلود بازی World of Warships Blitz

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.