آتاری دستی

  • ۱۴ تیر ۱۴۰۱

FIFA 23 از Cross-Platform پشتیبانی خواهد کرد

FIFA 23 از Cross-Platform پشتیبانی خواهد کرد

شاید تا انتشار بازی جدید FIFA زمان زیادی باقیمانده باشد, اما از آنجایی که این سری از اواسط دهه 90 هر سال یک نسخه جدید منتشر می‌ کند, طبیعی است که از حالا گمانه زنی ها راجب نسخه جدید آن وجود داشته باشد.

گزارش‌ های مختلفی وجود داشت که حاکی از آن بود که سری بازی های FIFA در آینده نزدیک دچار تغییرات جدی خواهد شد، با اشاره به این که EA Sports ممکن است پس از پایان قرارداد فعلی خود، برند FIFA را کنار بگذارد.
درباره اینکه آیا این اتفاق می‌افتد یا نه و به جای آن نسخه های بعدی چه نامی خواهند داشت هیچ چیزی به صورت رسمی اعلام نشده است اما گزارشات جدید ادعا می کنند که بازی جدید, یک FIFA متفاوت از بازی‌ هایی است که قبلاً می‌ شناختیم.

در حال حاضر، طبق گزارش Tom Henderson به نظر می رسد که EA به FIFA پایبند خواهد بود و توسعه FIFA 23 در جریان است و همیشه همان نام را خواهد داشت.
Henderson در ادامه تأیید کرد: FIFA 23 اولین بازی در این سری خواهد بود که از Cross-Platform (بازی بین پلتفرم) پشتیبانی می کند.
در حالی که FIFA برای مدت طولانی تقریباً بر روی تمام پلتفرم‌ های اصلی در دسترس بوده است، EA از رقابت بازیکنان پلتفرم‌ های مختلف با یکدیگر غافل شده است, که ظاهراً همه چیز با نسخه جدید تغییر می‌ کند و بازیکنانی که در پلی‌ استیشن فیفا بازی می‌کنند، ممکن است در نهایت بتوانند با کسانی که روی ایکس‌ باکس و رایانه شخصی بازی می‌کنند رقابت کنند.

با اینکه این گزارشات تأییدیه رسمی نیستند اما به نظر می رسد نسخه جدید بازی FIFA با همان نام FIFA منتشر خواهد شد.

→ خواندن مطلب قبلی

کمتر از یک هفته تا انتشار Gran Turismo 7, پیش دانلود 100 گیگابایتی آن در دسترس قرار گرفت

خواندن مطلب بعدی ←

بزودی Ezio وارد دنیای Fortnite خواهد شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.