آتاری دستی

  • ۱۱ تیر ۱۴۰۱

Fortnite chapter 3 احتمالاً زودتر از انتظار شروع شود

Fortnite chapter 3 احتمالاً زودتر از انتظار شروع شود

اگر آخرین شایعات دقیق باشد، Fortnite Chapter 3 ممکن است زودتر از آنچه انتظار دارید از راه برسد.

طبق اطلاعات Eurogamer, بتل رویال Fortnite در حال حاضر در فصل 8 از Chapter 2 است و طبیعی است که فرض کنیم این Chapter نیز مانند Chapter 1 ده فصل به طول خواهد انجامید.
با این حال، تعدادی از سرنخ‌ها چه در داخل و چه خارج از Fortnite نشان می‌دهند که شروع Chapter جدید نزدیک‌تر از آن است که گمان می کردیم.

اول از همه لو رفتن برخی از ویژگی های آینده Fortnite مانند ارتقاء به Unreal Engine 5 و مکانیک های جدید گیم پلی که به نظر می رسد برای Chapter 3 تدارک دیده شده اند.
علاوه بر این یک افشاگر که اخیراً ورود آریانا گرانده و Cube Queen به Fortnite را پیش از موعد اعلام کرده بود می گوید که Cube Queen نقش برجسته‌ای در شروع Chatper 3 ایفا خواهد کرد.
همچنین Hypex افشاگر سرشناس Fortnite در آخر هفته اشاره کرد، Fortnite Chapter 2 اکنون از نظر بازه زمانی (تعداد روز) به طور رسمی به اندازه Chapter 1 اجرا شده است و دلیل اینکه ما در حال حاضر به جای فصل 10 در فصل 8 هستیم این است که برخی از فصل های قبلی طولانی تر شده بودند.

در هر صورت تخمین زده می‌شود که فصل 9 Fortnite احتمالاً در 6 دسامبر (15 آذر) آغاز شود، بنابراین برای فهمیدن این موضوع نیازی نیست خیلی منتظر بمانیم.

→ خواندن مطلب قبلی

Red Dead Redemption remaster در حال توسعه است

خواندن مطلب بعدی ←

تریلر جدید و فوق العاده زیبا Forza Horizon 5

یک مورد نظر

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.