آتاری دستی

  • ۱۱ تیر ۱۴۰۱

Forza Horizon 5 در حالی که هنوز به طور کامل منتشر نشده است بیش از 800,000 بازیکن دارد

Forza Horizon 5 در حالی که هنوز به طور کامل منتشر نشده است بیش از 800,000 بازیکن دارد

Forza Horizon 5 در حال حاضر بیش از 800000 بازیکن دارد و این در حالیست که این بازی قرار است فردا منتشر شود, در واقع این تعداد از بازیکنان با خرید نسخه Forza Horizon 5 Premium Edition از تاریخ 5 نوامبر (14 آبان) و با استفاده از دسترسی زود هنگام در این بازی حضور دارند.
این بدان معناست که صدها هزار بازیکنی که هم اکنون در Forza Horizon 5 در حال مسابقه دادن هستند، نسخه Forza Horizon 5 Premium Edition را با قیمت 100 دلار خریداری کرده اند و همانطور که میدانید این نسخه شامل دسترسی زودهنگام نیز می باشد.

این آمار تابلو امتیازات Hall of Fame درون بازی می آید زیرا هم اکنون در این تابلو بیش از 800000 بازیکن رتبه بندی شده اند.
Forza Horizon 5 فردا به صورت رسمی منتشر می شود که با توجه به این موضوع از فردا خریداران نسخه Standard و مشترکین Xbox Game Pass نیز به جمع بازیکنان حال حاضر Forza Horizon 5 میپیوندند.

Forza Horizon 5 بالاترین امتیاز از میان تمامی بازی های منتشر شده در سال 2021 را دارد که چنین موضوعی هجوم بازیکنان به این بازی را طبیعی جلوه می دهد, این بازی از روز اول انتشار در Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود و بازیکنان PC و کنسول های Xbox تنها با اشتراک Game Pass و بدون پرداخت هزینه اضافه ای می توانند این بازی محبوب را تجربه کنند.

→ خواندن مطلب قبلی

Playground Games چهار سال است که روی توسعه Fable کار می‌کند

خواندن مطلب بعدی ←

Call of Duty 2023 ظاهرا به سری Black Ops باز می گردد

یک مورد نظر

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.