آتاری دستی

  • ۰۸ بهمن ۱۴۰۱

Gabe Newell می گوید که Valve به قرارداد ۱۰ ساله Microsoft با نام Call of Duty نیاز ندارد

Gabe Newell می گوید که Valve به قرارداد ۱۰ ساله Microsoft با نام Call of Duty نیاز ندارد

Gabe Newell رییس Valve توافق با Microsoft برای قرار دادن Call of Duty در Steam را رد کرده است.
2 روز پیش (6 دسامبر)، Microsoft تعهدی را برای آوردن Call of Duty به کنسول های Nintendo برای 10 سال آینده اعلام کرد. اکنون Kotaku گزارش می دهد که Valve پیشنهاد مشابهی از Microsoft دریافت کرده است، اما Gabe Newell رییس Valve این پیشنهاد را به طور کامل رد کرد.

Newell می‌گوید: ما خوشحالیم که Microsoft می‌ خواهد به استفاده از Steam برای دسترسی بیشتر به بازیکنان Call of Duty پس از پایان خرید Activision ادامه دهد. Microsoft برای مدت طولانی در Steam بوده است و ما آن را به عنوان سیگنالی در نظر می گیریم که آنها از استقبال گیمر ها از آن و کاری که ما انجام می دهیم راضی هستند. وظیفه ما این است که به ساختن ویژگی های ارزشمند نه تنها برای Microsoft بلکه برای همه مشتریان و شرکای Steam ادامه دهیم.
سپس، Newell اعلام می کند که Microsoft پیش نویس توافق نامه ای را برای تعهد طولانی مدت Call of Duty به ما پیشنهاد داده و حتی برای ما ارسال کرده است. با این حال، رئیس Valve به اشتراک می‌ گذارد که برای ما ضروری نبود، عمدتاً به این دلیل که کمپانی به توافقات با طرفی اعتقاد ندارد که آنها را برای انتشار بازی‌ های Steam در آینده‌ ای دور قفل می‌ کند. (به دلیل احتمال اینکه در آینده و پس از پایان زمان توافق شده برای انتشار این بازی در فروشگاه خود با مشکل مواجه شوند)

در واقع Valve به وضوح معتقد است که Microsoft به میل خود, انتشار Call of Duty را در Steam ادامه خواهد داد و با توجه به بازگشت Modern Warfare 2 به Steam بعد از مدت ها و همچنین تعهد Microsoft برای انتشار Call of Duty در کنسول‌ های Nintendo و تمامی پلتفرم‌ ها، شاید این باور کاملاً منطقی باشد.

→ خواندن مطلب قبلی

اکسپنشن World of Warcraft: Dragonflight منتشر شد

خواندن مطلب بعدی ←

Death Stranding 2 به صورت رسمی معرفی شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.