آتاری دستی

  • ۱۲ تیر ۱۴۰۱

God Of War: Ragnarok در رویداد جدید Playstation حضور دارد

God Of War: Ragnarok در رویداد جدید Playstation حضور دارد

به گفته یک منبع داخلی Playstation, بازی بعدی God of War که احتمالاً God of War: Ragnarok نام دارد در رویداد آینده PlayStation Showcase به نمایش در می آید.
این شایعه را Shpeshal Nick یکی از افشا کننده های سرشناس اعلام کرده است, او آخرین بار قبل از انتشار اکسپنشن Iki island بازی Ghost of Tsushima اعلام کرده بود که قرار است در آینده یک اکسپنشن جدید با نام Iki island برای Ghost of Tsushima منتشر شود که دقیقاً این اتفاق افتاد.

نیک چند روز قبل در پستی گفت: من ماه گذشته تعداد زیادی پیام در مورد اینکه آیا رویداد PlayStation Showcase در ماه اگوست برگزار خواهد شد یا نه دریافت کردم و منبع من چیزی راجب رویدادی برای اگوست نشنیده بود, اما اکنون به من می گویند در ماه سپتامبر منتظر چیزی باش, در حال حاضر دقیقاً مشخص نیست باید منتظر چه چیزی باشم, امیدوارم اطلاعات بیشتری به دست آورم.
این موضوع در نهایت درست چند روز بعد ثابت شد و سونی رویداد PlayStation Showcase هفته آینده را تأیید کرد.
نیک پست قبلی خود را دوباره توییت کرد، این بار پیامی را نشان داد که او در دیسکورد ارسال کرده بود, نیک از منبع خود می پرسد: فقط دوباره بررسی کنید. God of War آنجا خواهد بود؟ که شخص ناشناس (که گفته می شود یکی از اعضای داخلی playstation است) خیلی کوتاه پاسخ داد بله.

در حال حاضر همه چیز دقیقاً مظابق گفته های Shpeshal Nick و منبع های او بوده است و این احتمال نمایش God of War در رویداد جدید PlayStation Showcase را بیشتر از پیش می کند.
رویداد PlayStation Showcase قرار است در تاریخ 9 سپتامبر (18 شهریور) ساعت 24 آغاز شود.

 

→ خواندن مطلب قبلی

2 طرح جدید و غیر قابل خرید از Xbox Series X در راه است

خواندن مطلب بعدی ←

تاریخ انتشار Alan Wake Remastered برای پاییز 2021 تایید شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.