آتاری دستی

  • ۰۱ مهر ۱۴۰۲

Google به زودی چت را برای بازیکنان Stadia آسانتر می کند

Google به زودی چت را برای بازیکنان Stadia آسانتر می کند

Stadia for Android نسخه 2.16 به تازگی در Play Store قرار گرفت و طبق گفته 9to5Google ، منابع مختلفی برای پیام رسانی و قابلیت چت وجود دارد که در کد برنامه یافت می شود.
عبارات قابل توجه کشف شده عبارتند از: “چت متنی” ، DirectChatMessageList و ایجاد ChatMessage از جمله موارد دیگر ،
و همچنین یک تنظیم حریم خصوصی جدید که به نظر می رسد قصد دارد به کاربران این کنترل را بدهد که چه کسی می تواند به آنها پیام دهد.

اگرچه بازیکنان Google Stadia در حال حاضر می توانند با مکالمه با یکدیگر یا با گپ مهمانی سرویس و گپ صوتی درون بازی ارتباط برقرار کنند ، اما ارسال یک ارتباط متنی ساده امکان پذیر نیست
و بازیکنان مجبور هستند برای انجام این کار به جای دیگری بروند.
واضح است که گوگل به دنبال بهبود Stadia و جذب بازیکنان بیشتری است ، وعده 120 عنوان جدید امسال و همچنین اجرای آزمایشی رایگان دو ماهه را دارد.

توجه به پیام رسانی مستقیم یک ویژگی مفید است که در سایر سیستم عامل های بازی یافت می شود و روشی بدون سر و صدا فراهم می کند
تا بازیکنان بتوانند بدون نیاز به گفتگوی صوتی کامل با یکدیگر ارتباط برقرار کنند ، جای تعجب ندارد که Google بخواهد چنین پیشرفتی را برای Stadia در نظر بگیرد.

البته ، اطلاعات در مورد ویژگی های یافت شده در APK ها هیچ گونه تضمینی نیست معلوم نیست که Google قصد معرفی این سیستم چت را دارد یا نه،
9to5Google خاطرنشان می کند که به نظر می رسد هنوز در مراحل اولیه خود است و تا مرحله نهایی می تواند راه طولانی داشته باشد.

→ خواندن مطلب قبلی

Assassin’s Creed Valhalla قابلیت Multiplayer ندارد

خواندن مطلب بعدی ←

دانلود بازی Ravensword: Shadowlands

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins