آتاری دستی

  • ۰۸ بهمن ۱۴۰۱

Hogwarts Legacy برای PS4، Xbox One و Nintendo Switch با تاخیر منتشر خواهد شد

Hogwarts Legacy برای PS4، Xbox One و Nintendo Switch با تاخیر منتشر خواهد شد

کمپانی Warner Bros اعلام کرد که انتشار Hogwarts Legacy برای PS4، Xbox One و Nintendo Switch به تعویق افتاده است.

Hogwarts Legacy هنوز قرار است 10 فوریه 2023 (21 بهمن) برای Xbox Series X/S , PS5 و PC منتشر شود اما انتشار آن برای کنسول های نسل قبل با تأخیر مواجه شده است. طبق اعلام Warner Bros نسخه PS4 و Xbox One بازی Hogwarts Legacy در تاریخ 4 آوریل 2023 (15 فروردین 1402) منتشر می شود, در حالی که نسخه Nintendo Switch در تاریخ 25 جولای (3 مرداد 1402) و تقریباً با 2 ماه تأخیر بیشتر منتشر خواهد شد.

دلیل خاصی برای تأخیر ارائه نشده است، اما توییتی از Warner Bros اطمینان می دهد که تیم مشتاقانه منتظر ارائه بازی برای شما است و ما می خواهیم بهترین تجربه بازی ممکن را در تمام پلتفرم ها ارائه دهیم.
Hogwarts Legacy یک دوره دسترسی اولیه دارد که به شما امکان می‌دهد در صورت پیش‌ سفارش نسخه Digital Deluxe بازی، ۷۲ ساعت زودتر وارد بازی شوید. با این حال، با آخرین تاخیر در نسخه های نسل قبل، این دسترسی اولیه اکنون در فقط برای PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس است. Warner Bros تأیید کرد که برای اینکه همه در اسرع وقت در بازی حضور داشته باشند، نسخه های استاندارد و Deluxe بازی Hogwarts Legacy برای PS4 و Xbox One با هم در تاریخ 4 آوریل 2023 (15 فروردین 1402) منتشر خواهند شد.

باز هم، دقیقاً مشخص نیست که چرا انتشار بازی در کنسول های نسل قبل به تعویق می افتد، اما پیش فرض این است که توسعه دهندگان به زمان بیشتری برای بهینه سازی تجربه در سخت افزار های قدیمی تر نیاز دارند.

→ خواندن مطلب قبلی

رونمایی از تاریخ انتشار Diablo IV

خواندن مطلب بعدی ←

حالت Co-op بازی Redfall از Diablo, Borderlands و Dungeons & Dragons الهام گرفته شده است

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.