آتاری دستی

  • ۰۶ مهر ۱۴۰۲

Konami و Bloober Team همکاری استراتژیک خود را اعلام کردند

Konami و Bloober Team همکاری استراتژیک خود را اعلام کردند

Konami و Bloober Team توسعه دهنده بازی The Medium اعلام کردند که برای ساخت عناوین جدید قرار است با یکدیگر همکاری استراتژیک داشته باشند.
واضح است که این خرید Bloober توسط Konami نیست بلکه یک توافق نامه همکاری استراتژیک است، به این معنی که ناشر و توسعه دهنده با یکدیگر همکاری خواهند کرد تا به طور مشترک مطالب انتخاب شده را توسعه دهند و دانش فنی را تبادل کنند.

امروز Piotr Babieno مدیر عامل Bloober Team در بیانیه ای اعلام کرد: این یک روز تاریخی برای من است و اوج چندین سال کار ما است.
واقعیت
اینکه چنین کمپانی مشهوری مانند Konami تصمیم به همکاری استراتژیک با Bloober Team گرفته است، به این معنی است که ما نیز به رهبران بازیسازان جهان پیوسته ایم و به یک شریک برابر برای هدایت بازیکنان به این بازار تبدیل شده ایم.

توسط سخنگوی کونامی تایید شده است که بلوبر با کونامی در زمینه IP های جدید و جدید کار خواهد کرد.
اگرچه عنوان خاصی را ذکر نکرده است که این زوج از قبل روی آن کار کرده باشند اما مطمئناً این اعلامیه یکی از موارد مورد توجه طرفداران Silent hill است, زیرا حدوداً 4 ماه پیش VGC اعلام کرده بود که Konami به همراه Bloober Team در حال توسعه Silent Hill جدید هستند اما تا آن زمان هیچ چیز رسمی راجب همکاری بین این 2 استودیو گفته نشده بود.
سخنگوی Konami همچنین تأیید کرد: این کمپانی همچنان به مشارکت با شرکت های مختلف توسعه و همچنین به منظور توسعه پروژه های اصلی در میان تیم های خود ادامه خواهد داد، همانطور که سالهاست این کار را انجام داده ایم.

طبق شایعات محتمل ترین پروژه بعد از همکاری این 2 استودیو پروژه ساخت Silent Hill جدید باشد زیرا سردبیر Game Informer در گذشته تمامی شایعات پیرامون Silent Hill جدید را تأیید کرده بود.
بنابراین احتمالاً در اواخر امسال یا 2022 باید منتظر اطلاعاتی راجب Silent Hill جدید باشیم.

→ خواندن مطلب قبلی

لانچ تریلر Chains of Domination

خواندن مطلب بعدی ←

در رویداد پیش رو EA Play هیچ چیزی از Mass Effect 5 و Dragon Age 4 به نمایش در نمی آید

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.