آتاری دستی

  • ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

Michael Jordan بر روی کاور NBA 2K23 خواهد بود

Michael Jordan بر روی کاور NBA 2K23 خواهد بود

مایکل جردن بر روی کاور رسمی NBA 2K23 خواهد بود اما نه برای نسخه استاندارد.

2K Games سرانجام از کاور رسمی NBA 2K23 رونمایی کرد و مشخص کرد که مشهور ترین بازیکن تاریخ NBA قرار است بر روی کاور این بازی ظاهر شود. مایکل جردن بر روی کاور نسخه NBA 2K23 Championship Edition و همچنین نسخه NBA 2K23 Michael Jordan Edition خواهد بود.
در بیانیه مطبوعاتی این اطلاعیه آمده است: NBA 2K از اینکه می‌تواند بزرگ‌ ترین حرکات جردن را در زمین مجازی به نمایش بگذارد هیجان‌ زده است تا یکی از هیجان‌ انگیزترین دوران تاریخ NBA را دوباره زنده کند.

این سوال که چه کسی روی جلد نسخه استاندارد NBA 2K23 ظاهر خواهد شد بی پاسخ می ماند. در چند سال گذشته، 2K معمولاً از چندین بازیکن برای نسخه های مختلف NBA 2K استفاده کرده است، مانند استفاده از Luka Doncic برای نسخه استاندارد NBA 2K22 و استفاده از Kevin Durant , Dirk Nowitzki و Kareem Abdul-Jabbar برای نسخه Anniversary Edition.
حدس و گمان ها در طول هفته گذشته بسیار زیاد بوده است که 2K چه کسی را برای قرار گرفتن بر روی جلد نسخه استاندارد NBA 2K23 انتخاب می کند. بسیاری حدس می زدند که Devin Booker ستاره روی جلد خواهد بود، در حالی که دیگران به Stephen Curry اشاره کردند که در واقع رکورد NBA را برای بیشترین تعداد سه ضرب در یک سال با 507 شوت شکست.

در حال حاضر، تاریخ انتشاری برای NBA 2K23 وجود ندارد و فقط از کاور نسخه های ویژه این بازی رونمایی شده است. احتمالاً همزمان با رونمایی از کاور نسخه استاندارد, تاریخ انتشار نیز مشخص شود.

→ خواندن مطلب قبلی

ظاهراً Call of Duty 2024 قرار است Black Ops 5 باشد

خواندن مطلب بعدی ←

تاریخ انتشار God of War Ragnarok اعلام شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins